Dames Jong 1

6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 12 september
7
Liempde DJ1
0
Oss DJ1

Wedstrijdschema

Uit
26-09-2021 14:00
KGW 3 (Waterveld)
Nr. 556703
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Uit
03-10-2021 13:30
veld 3 (Zandveld)
Nr. 556706
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Thuis
10-10-2021 09:30
Veld: WTR2
Nr. 556710
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 556712
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 556716
Locatie: Sportp. 'Geusselt', MAASTRICHT
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 556718
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 556723
Uit
28-11-2021 10:45
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 556722
Locatie: Sportp. Uden, UDEN

Poule stand (6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden DJ122008006
2.Den Bosch DJ321104304
3.Liempde DJ121018203
4.Maastricht DJ121018303
5.Helmond DJ220112701
6.Oss DJ1200201500

Spelers (12)

Team resultaten

Uden MaastLiempHelmoOss DDen B
Uden DJ1
Maastricht DJ1
Liempde DJ17 - 0
Helmond DJ2
Oss DJ1
Den Bosch DJ3