Dames Jong 1

3e klasse Dames Jong Senioren lentecompetitie Poule C

1e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren lentecompetitie Poule C
1e in poule 4e klasse Dames Jong Senioren herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
3
Eindhoven DJ1
1
MOP DJ1 (O)
2
Uden DJ3
9
Oss DJ1
Best DJ2
Den Bosch DJ4
Zondag 12 mei
1
Eindhoven DJ1
3
Best DJ2
2
Oss DJ1
2
MOP DJ1 (O)
8
Den Bosch DJ4
1
Uden DJ3

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2019 12:15
Veld: ZAND
Nr. 40798
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH - KGZ 7
DJ1
Eindhoven DJ1
Thuis
02-06-2019 10:30
Veld: WTR1
Nr. 40919
Scheidsrechters: D4 (Anne Ligthart, Suzanne van Dijk)
Best DJ2
DJ1
Uit
16-06-2019 11:00
Veld: SEMI
Nr. 41094
Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - Sens Interieurs veld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss DJ174212915014
2.Den Bosch DJ464112212013
3.Eindhoven DJ173311812012
4.Best DJ263122117010
5.MOP DJ1 (O)713391706
6.Uden DJ37007113700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss DJ1109104712028
2.Eindhoven DJ2106134123019
3.Oedenrode DJ1105142722016
4.Berlicum DJ2103252125011
5.Dommel DJ210217143907
6.Helmond DJ310208114006

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
14:00
MB4Bakel MB2
Scheidsrechters: DJ1 (Fenna van Es, Bo Kwanten)
Veld: KG4
Zaterdag 1 juni
09:00
MB5Geldrop MB4
Scheidsrechters: DJ1 (Anna van Schaijik, Anna Tax)
Veld: KG3
15:45
MB6Den Bosch MB9
Scheidsrechters: DJ1 (Babette Janssen, Amber Loeffen)
Veld: KG4
Zondag 2 juni
12:00
D7Mill D1
Scheidsrechters: DJ1 (Fenna van Es, Isabel Borsboom)
Veld: KG3
12:00
DJ3Basko DJ3
Scheidsrechters: DJ1 (Tessel van Haaren, Bo Kwanten)
Veld: KG4
Zaterdag 15 juni
12:30
MB8Mill MB1
Scheidsrechters: DJ1 (Bo de Vries, Babette Weening)
Veld: KG4

Team resultaten

BesDenEinMOPOssUde
Best DJ22 - 27 - 15 - 1
Den Bosch DJ45 - 31 - 18 - 1
Eindhoven DJ11 - 33 - 16 - 3
MOP DJ10 - 21 - 11 - 1
Oss DJ17 - 14 - 12 - 23 - 2
Uden DJ33 - 51 - 41 - 32 - 9
BerDomEinHelOedOss
Berlicum DJ24 - 13 - 25 - 30 - 32 - 5
Dommel DJ21 - 14 - 12 - 01 - 81 - 5
Eindhoven DJ23 - 210 - 25 - 35 - 22 - 2
Helmond DJ31 - 02 - 01 - 50 - 11 - 5
Oedenrode DJ12 - 22 - 11 - 67 - 01 - 3
Oss DJ14 - 26 - 13 - 210 - 04 - 0