Dames Jong 1

5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Oranje-Rood DJ3
3
Den Bosch DJ2
4
Uden DJ1
1
Oss DJ1
6
Basko DJ1
1
Oirschot DJ1
Zondag 13 september
3
Den Bosch DJ2
10
Oirschot DJ1
1
Oss DJ1
3
Basko DJ1
Zondag 6 september
10
Uden DJ1
0
Den Bosch DJ2
10
Basko DJ1
0
Oranje-Rood DJ3
7
Oirschot DJ1
1
Oss DJ1

Wedstrijdschema

DJ1
Oranje-Rood DJ3
Thuis
27-09-2020 14:45
Veld: WTR1
Nr. 476445
Scheidsrechters: D4 (Lotte Broekhuis, Bibi van der Meulen)
Uit
04-10-2020 14:30
KGW 3 (Waterveld)
Nr. 476446
Thuis
11-10-2020 12:40
Veld: KG4
Nr. 476452
Scheidsrechters: HJ2
Basko DJ1
DJ1
Uit
01-11-2020
Nr. 476451
Thuis
08-11-2020
Nr. 476457
Oranje-Rood DJ3
DJ1
Uit
15-11-2020 14:15
veld 2 (Waterveld)
Nr. 476460
Thuis
22-11-2020
Nr. 476463

Poule stand (5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden DJ1330023209
2.Basko DJ1330019209
3.Oirschot DJ13201181006
4.Den Bosch DJ2310262203
5.Oss DJ1300331400
6.Oranje-Rood DJ3300332200

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
13:20
DJ3Geel Zwart DJ1
Scheidsrechters: DJ1
Veld: KG3
Zaterdag 3 oktober
16:30
MB3MEP MB4
Scheidsrechters: DJ1
Veld: WTR2

Team resultaten

Uden OranjOirscOss DDen BBasko
Uden DJ14 - 110 - 0
Oranje-Rood DJ32 - 3
Oirschot DJ17 - 1
Oss DJ11 - 3
Den Bosch DJ23 - 10
Basko DJ110 - 06 - 1