Dames Jong 1

6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
3
Helmond DJ2
2
Maastricht DJ1
Zondag 19 september
0
Oss DJ1
8
Maastricht DJ1
Zondag 12 september
7
Liempde DJ1
0
Oss DJ1

Wedstrijdschema

Uit
03-10-2021 13:30
veld 3 (Zandveld)
Nr. 556706
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Thuis
10-10-2021 09:30
Veld: WTR2
Nr. 556710
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 556712
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 556716
Locatie: Sportp. 'Geusselt', MAASTRICHT
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 556718
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 556723
Uit
28-11-2021 10:45
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 556722
Locatie: Sportp. Uden, UDEN

Poule stand (6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch DJ3321010307
2.Liempde DJ1320112306
3.Uden DJ132019406
4.Helmond DJ231115904
5.Maastricht DJ1310210603
6.Oss DJ1300302100

Spelers (12)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
11:45
MC3Heesch MC2
Scheidsrechters: DJ1
Veld: KG3

Team resultaten

Uden MaastLiempHelmoOss DDen B
Uden DJ1
Maastricht DJ1
Liempde DJ17 - 0
Helmond DJ23 - 2
Oss DJ10 - 8
Den Bosch DJ3