Dames Jong 3

5e klasse Dames Jong Senioren lentecompetitie Poule E

5e in poule 5e klasse Dames Jong Senioren lentecompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
8
Boekel DJ1
0
Oss DJ3
1
Uden DJ5
4
Gemert DJ1
0
Helmond DJ4
8
Basko DJ3
Zondag 12 mei
2
Gemert DJ1
1
Boekel DJ1
5
Basko DJ3
0
Uden DJ5
Woensdag 8 mei
1
Boekel DJ1
6
Helmond DJ4

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2019 12:30
Veld: SEMI
Nr. 41002
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 2
DJ3
Basko DJ3
Thuis
02-06-2019 12:00
Veld: KG4
Nr. 40930
Scheidsrechters: DJ1 (Tessel van Haaren, Bo Kwanten)
Thuis
10-06-2019
Nr. 57058
Uit
16-06-2019 10:45
Veld: WTR
Nr. 41292
Locatie: Sportp. Uden, UDEN - Veld 2

Poule stand (5e in poule 5e klasse Dames Jong Senioren lentecompetitie Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert DJ17601205018
2.Basko DJ37502308015
3.Helmond DJ464022215012
4.Boekel DJ17304231609
5.Oss DJ3500533600
6.Uden DJ5610562430

Fluit dienst

Zondag 16 juni
12:00
DJ2Helmond DJ2
Scheidsrechters: DJ3 (Sanne van der Wolk, Pleun Albers)
Veld: WTR2

Team resultaten

BasBoeGemHelOssUde
Basko DJ31 - 28 - 05 - 0
Boekel DJ14 - 21 - 21 - 68 - 0
Gemert DJ11 - 22 - 12 - 0
Helmond DJ40 - 80 - 27 - 27 - 1
Oss DJ31 - 60 - 7
Uden DJ51 - 43 - 21 - 4