Dames Jong 3

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Nuenen DJ1
3
Helmond DJ3
2
Gemert DJ1
1
Geel-Zwart DJ1
Zondag 13 september
2
Geel-Zwart DJ1
5
Helmond DJ2
1
Gemert DJ1
3
Nuenen DJ1
Zondag 6 september
4
Oss DJ3
2
Gemert DJ1
0
Nuenen DJ1
0
Geel-Zwart DJ1
2
Helmond DJ2
2
Helmond DJ3

Wedstrijdschema

Thuis
27-09-2020 13:20
Veld: KG3
Nr. 474421
Scheidsrechters: DJ1
Uit
04-10-2020 15:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 474425
Uit
11-10-2020 11:00
Veld 3 - Gerrits & Van Gulick notarissen (Semi
Nr. 474426
Uit
18-10-2020 10:15
veld 2 (Waterveld)
Nr. 474417
Thuis
01-11-2020
Nr. 474431
Uit
08-11-2020
Nr. 474433
Uit
15-11-2020 13:15
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 474434
Thuis
22-11-2020
Nr. 474440

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond DJ2321012507
2.Nuenen DJ131115404
3.Helmond DJ321105404
4.Oss DJ321015703
5.Gemert DJ131025803
6.Geel-Zwart DJ130123701

Spelers (17)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
veld 3 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
11:10
MB6Vlijmen
Scheidsrechters: DJ3
Veld: KG4

Team resultaten

HelmoGeel-NueneGemerHelmoOss D
Helmond DJ3
Geel-Zwart DJ12 - 5
Nuenen DJ12 - 30 - 0
Gemert DJ12 - 11 - 3
Helmond DJ22 - 2
Oss DJ34 - 2