Dames Jong 4

6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
5
Venray DJ1
2
Oss DJ4
Zondag 19 september
1
Oss DJ4
2
Gemert DJ2
5
Mierlo DJ1
1
Nuenen DJ3
Zondag 12 september
1
Nuenen DJ3
4
Venray DJ1

Wedstrijdschema

Uit
03-10-2021 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 556030
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN
Thuis
10-10-2021 13:20
Veld: KG3
Nr. 556032
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 556036
Uit
07-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 556037
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 556040
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 556044
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 556046
Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO

Poule stand (6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond DJ5330024509
2.Mierlo DJ13201171006
3.Venray DJ1320110906
4.Gemert DJ221013903
5.Nuenen DJ320022900
6.Oss DJ4300331700

Spelers (16)

Team resultaten

NueneGemerHelmoVenraOss DMierl
Nuenen DJ31 - 4
Gemert DJ2
Helmond DJ5
Venray DJ15 - 2
Oss DJ41 - 2
Mierlo DJ15 - 1