Dames Jong 5

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
0
Helmond DJ7
2
Den Bosch DJ6
5
Berlicum DJ1
1
Oss DJ5
Zondag 12 september
5
Oss DJ5
3
Geel-Zwart DJ4

Wedstrijdschema

Thuis
03-10-2021 11:45
Veld: KG3
Nr. 550341
Scheidsrechters: HJ3
Uit
10-10-2021 15:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 550343
Locatie: Sportp. Uden, UDEN
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 550346
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
DJ5
Berlicum DJ1
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 550348
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 550352
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 550354
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 550359

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden DJ4330012409
2.Den Bosch DJ622004006
3.Berlicum DJ131026503
4.Oss DJ521016803
5.Helmond DJ720023700
6.Geel-Zwart DJ4200231000

Spelers (15)

Team resultaten

Den BHelmoOss DGeel-Uden Berli
Den Bosch DJ6
Helmond DJ70 - 2
Oss DJ55 - 3
Geel-Zwart DJ4
Uden DJ4
Berlicum DJ15 - 1