Dames Veteranen A

2e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 16 september
0
Bommelerwaard/Goirle DDA
6
Civicum DDA
6
Warande DDA
3
Oss DDA
Donderdag 9 september
11
Oss DDA
0
Bommelerwaard/Goirle DDA

Wedstrijdschema

Civicum DDA
DDA
Uit
07-10-2021 14:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 520770
Locatie: Sportp. 'De Groenendijkse Kampen', CUIJK
Thuis
14-10-2021 14:00
Veld: WTR1
Nr. 520775
Uit
21-10-2021 00:00
Nr. 520776
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Bommelerwaard DDA
DDA
Uit
04-11-2021 14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 520779
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', ZALTBOMMEL
Thuis
11-11-2021 14:00
Veld: WTR1
Nr. 520782
Uit
18-11-2021 00:00
Nr. 520788
Locatie: Sportp. Bergenshuizen, VUGHT
Let op: Reserve tenue
DDA
Civicum DDA
Thuis
09-12-2021 14:00
Veld: WTR1
Nr. 520794
Uit
16-12-2021 00:00
Nr. 520796
Locatie: Sportp. Uden, UDEN
Thuis
24-02-2022 00:00
Nr. 520799
DDA
Bommelerwaard DDA
Thuis
03-03-2022 00:00
Nr. 520802
Uit
10-03-2022 00:00
Nr. 520804
Locatie: Sportpark 'Paterserf', OOSTERHOUT NB
Thuis
17-03-2022 00:00
Nr. 520808
Civicum DDA
DDA
Uit
31-03-2022 00:00
Nr. 520812
Locatie: Sportp. 'De Groenendijkse Kampen', CUIJK
Thuis
07-04-2022 00:00
Nr. 520816
Uit
21-04-2022 00:00
Nr. 520820
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH

Poule stand (2e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande DDA330023809
2.Oss DDA3201221106
3.Civicum DDA3201121006
4.Bommelerwaard/Goirle DDA310262003
5.Den Bosch DDA10012300
6.Uden/HOD DDA10013600
7.MOP DDA200271700

Spelers (13)

Team resultaten

BommeCivicMOP DWaranDen BUden/Oss D
Bommelerwaard/Goirle DDA0 - 6
Civicum DDA
MOP DDA
Warande DDA6 - 3
Den Bosch DDA
Uden/HOD DDA
Oss DDA11 - 0