Dames 2

4e in poule Dames senioren reserve Res. overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
3
Den Bosch D3
1
Oss D2 (O)
6
Etten-Leur D3
6
Goirle D2 (O)
5
Den Bosch D4
0
Warande D2 (O)
Zondag 6 oktober
1
DES D2 (O)
1
Den Bosch D4
5
Zwart-Wit D2 (O)
2
Den Bosch D3
3
Goirle D2 (O)
1
Etten-Leur D2 (O)
1
Warande D2 (O)
2
Zwart-Wit D3
4
Oss D2 (O)
2
Etten-Leur D3
Zondag 29 september
0
Etten-Leur D2 (O)
0
Oss D2 (O)
2
Den Bosch D4
3
Goirle D2 (O)
0
Teteringen D1
1
Warande D2 (O)
1
Berkel-Enschot D2 (O)
0
Den Bosch D3
0
Zwart-Wit D3
1
DES D2 (O)
Zondag 22 september
0
Warande D2 (O)
2
Berkel-Enschot D2 (O)
4
Goirle D2 (O)
1
Zwart-Wit D3
3
Zwart-Wit D2 (O)
1
Etten-Leur D2 (O)
3
Oss D2 (O)
2
Den Bosch D4

Wedstrijdschema

Thuis
27-10-2019 12:45
Veld: WTR1
Nr. 260461
Scheidsrechters: Oss H2 (O) (Pepijn van Eeuwijk, Joep de Vet)
Berkel Enschot (O)
D2 (O)
Uit
03-11-2019 11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 260465
Uit
10-11-2019 12:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 260472
D2 (O)
DES (O)
Thuis
17-11-2019 12:45
Veld: WTR1
Nr. 260481
Uit
24-11-2019
Nr. 260487
Thuis
15-03-2020
Nr. 260494
Uit
22-03-2020
Nr. 260496
Thuis
29-03-2020
Nr. 260504
Uit
05-04-2020
Nr. 260511
Thuis
19-04-2020
Nr. 260516
Uit
03-05-2020
Nr. 260522
Uit
10-05-2020
Nr. 260530
D2 (O)
Berkel Enschot (O)
Thuis
17-05-2020
Nr. 260533
Thuis
24-05-2020
Nr. 260541
DES (O)
D2 (O)
Uit
07-06-2020
Nr. 260544
Thuis
14-06-2020
Nr. 260553

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit D2 (O)6600185018
2.Goirle D2 (O)65102513016
3.DES D2 (O)5410124013
4.Oss D2 (O)63121710010
5.Den Bosch D363121612010
6.Berkel-Enschot D2 (O)62137707
7.Zwart-Wit D36213101307
8.Etten-Leur D2 (O)512271005
9.Den Bosch D46114121404
10.Teteringen D1611482104
11.Warande D2 (O)610551803
12.Etten-Leur D36024112102

Begeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
vr
19:00
-
20:30
veld 3 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 oktober
10:00
DJ2Geel Zwart DJ1
Scheidsrechters: D2 (O) (Jara Bekkers, Renee Kraneburg)
Veld: KG4

Team resultaten

DES DDen BDen BTeterZwartGoirlEttenWaranBerkeZwartEttenOss D
DES D2 (O)1 - 11 - 0
Den Bosch D42 - 35 - 0
Den Bosch D33 - 23 - 1
Teteringen D10 - 1
Zwart-Wit D30 - 13 - 2
Goirle D2 (O)4 - 15 - 13 - 1
Etten-Leur D36 - 61 - 2
Warande D2 (O)1 - 20 - 2
Berkel-Enschot D2 (O)1 - 02 - 2
Zwart-Wit D2 (O)5 - 23 - 23 - 1
Etten-Leur D2 (O)3 - 30 - 0
Oss D2 (O)3 - 27 - 04 - 2