Dames 2

4e in poule Dames senioren reserve Res. overgangsklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
1
Etten-Leur D2
4
Goirle D2
5
Oss D2-O
2
Etten-Leur D3
1
Hopbel D2-O
2
DES D2
5
Zwart-Wit D2-O
1
Den Bosch D4
0
Den Bosch D3
1
Berkel-Enschot D2-O
Zondag 13 september
1
Etten-Leur D3
3
Hopbel D2-O
0
Berkel-Enschot D2-O
3
Oss D2-O
4
DES D2
1
Warande D2-O
2
Den Bosch D4
5
Goirle D2
5
Zwart-Wit D2-O
0
Den Bosch D3
5
Zwart-Wit D3
2
Etten-Leur D2
Zondag 6 september
0
Etten-Leur D2
7
DES D2
4
Den Bosch D3
1
Den Bosch D4
2
Warande D2-O
6
Etten-Leur D3
1
Hopbel D2-O
1
Berkel-Enschot D2-O
1
Oss D2-O
1
Zwart-Wit D2-O
5
Goirle D2
2
Zwart-Wit D3

Wedstrijdschema

Uit
27-09-2020 14:30
Raboveld (Semiveld)
Nr. 475153
Thuis
04-10-2020 10:30
Veld: WTR1
Nr. 475160
Scheidsrechters: Kyra Leemhuis, Thijmen van den Heuvel
Uit
11-10-2020 11:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 475167
Thuis
25-10-2020
Nr. 475173
Uit
01-11-2020
Nr. 475179
Thuis
08-11-2020
Nr. 475186
Thuis
15-11-2020
Nr. 475191
Uit
22-11-2020
Nr. 475196
Uit
07-03-2021
Nr. 492483
D2
Berkel Enschot D2
Thuis
14-03-2021
Nr. 496837
Uit
21-03-2021
Nr. 496842
Thuis
28-03-2021
Nr. 496849
Uit
11-04-2021
Nr. 496858
Thuis
18-04-2021
Nr. 496861
Uit
25-04-2021
Nr. 496866
Thuis
16-05-2021
Nr. 496872
Uit
30-05-2021
Nr. 496879
Uit
06-06-2021
Nr. 496885
Thuis
13-06-2021
Nr. 496891

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DES D2330013209
2.Goirle D2330014509
3.Zwart-Wit D2-O321011207
4.Oss D2-O32109307
5.Hopbel D2-O31115404
6.Berkel-Enschot D2-O31112404
7.Etten-Leur D3310291003
8.Zwart-Wit D331028903
9.Den Bosch D331024703
10.Warande D2-O310251103
11.Den Bosch D4300341400
12.Etten-Leur D2300331600

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
veld 1 (Waterveld) (AB)
vr
19:00
-
20:30
veld 1 (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 4 oktober
13:10
D3Rosmalen D2
Scheidsrechters: D2 (Flore van Casteren, Renee Kraneburg)
Veld: WTR2
13:20
D6Helden D1
Scheidsrechters: D2 (Julia Marcellis, Yvi Pullens)
Veld: KG3

Team resultaten

DES DDen BDen BZwartGoirlEttenWaranHopbeBerkeZwartEttenOss D
DES D24 - 1
Den Bosch D42 - 5
Den Bosch D34 - 10 - 1
Zwart-Wit D35 - 2
Goirle D25 - 2
Etten-Leur D31 - 3
Warande D2-O2 - 6
Hopbel D2-O1 - 21 - 1
Berkel-Enschot D2-O0 - 3
Zwart-Wit D2-O5 - 15 - 0
Etten-Leur D20 - 71 - 4
Oss D2-O5 - 21 - 1