Dames 3

5e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Oranje-Rood D6
2
Rosmalen D2 (O)
1
Eindhoven D5
4
Uden D2 (O)
3
Eindhoven D4
1
Oss D3
0
Basko D2
5
Geldrop D2 (O)
Zondag 10 november
2
Uden D2 (O)
0
Basko D2
2
Geldrop D2 (O)
2
Eindhoven D4
3
Oss D3
5
Oss D4
1
Oedenrode D2 (O)
2
Oranje-Rood D6
Zondag 3 november
0
Eindhoven D4
2
Uden D2 (O)
2
Oss D3
2
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
1
Oranje-Rood D6
2
Eindhoven D5
9
Rosmalen D2 (O)
5
Basko D2
1
Drunen D2 (O)
Zondag 27 oktober
5
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
0
Drunen D2 (O)
2
Eindhoven D4
5
Oedenrode D2 (O)
0
Eindhoven D5
4
Rosmalen D2 (O)
1
Basko D2
1
Uden D2 (O)
3
Oss D3

Wedstrijdschema

D3
Basko D2
Thuis
24-11-2019 13:25
Veld: KG3
Nr. 256395
Scheidsrechters: D4 (Annita van den Elzen, Auke van der Wijst)
Uit
15-03-2020
Nr. 256401
D3
Oranje-Rood D6
Thuis
22-03-2020
Nr. 256408
Uit
29-03-2020
Nr. 256414
Thuis
05-04-2020
Nr. 256420
Drunen (O)
D3
Uit
19-04-2020
Nr. 256423
D3
Eindhoven D5
Thuis
03-05-2020
Nr. 256432
Thuis
10-05-2020
Nr. 256439
Uit
17-05-2020
Nr. 256442
Let op: Reserve tenue
Oss D4
D3
Uit
24-05-2020
Nr. 256452
D3
Eindhoven D4
Thuis
07-06-2020
Nr. 256455
Basko D2
D3
Uit
14-06-2020
Nr. 256459

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden D2 (O)10901307027
2.Rosmalen D2 (O)10721409023
3.Eindhoven D410541179019
4.Geldrop D2 (O)95313213018
5.Oss D3105233821017
6.Nuenen D295221510017
7.Basko D2105142421016
8.Oss D49306142709
9.Oedenrode D2 (O)9207172306
10.Oranje-Rood D61020832406
11.Drunen D2 (O)10208124806
12.Eindhoven D510109114103

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjRosmaOss DGeldrEindhBaskoEindhNueneOss DOedenUden Drune
Oranje-Rood D60 - 20 - 40 - 2
Rosmalen D2 (O)7 - 24 - 14 - 00 - 1
Oss D32 - 21 - 13 - 58 - 28 - 0
Geldrop D2 (O)5 - 02 - 22 - 25 - 01 - 3
Eindhoven D52 - 90 - 72 - 31 - 4
Basko D20 - 53 - 15 - 1
Eindhoven D43 - 01 - 13 - 14 - 20 - 2
Nuenen D2
Oss D40 - 14 - 11 - 4
Oedenrode D2 (O)1 - 22 - 45 - 04 - 1
Uden D2 (O)1 - 32 - 04 - 02 - 19 - 1
Drunen D2 (O)0 - 82 - 60 - 24 - 2