Dames 3

4e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Oranje-Rood D6
0
Oss D4
0
Geldrop D2-O
3
Rosmalen D2-O
2
Uden D2-O
1
Oedenrode D2-O
7
Oss D3
3
DES D4-O
0
Den Bosch D6
1
Eindhoven D4
Woensdag 16 september
1
Oss D4
4
Rosmalen D2-O
Zondag 13 september
0
DES D4-O
2
Uden D2-O
4
Oedenrode D2-O
1
Geldrop D2-O
1
Oranje-Rood D6
0
Den Bosch D6
2
Eindhoven D4
2
Oranje-Rood D9
1
Basko D2-O
4
Oss D3
Zondag 6 september
8
Rosmalen D2-O
0
Oedenrode D2-O
2
Geldrop D2-O
0
DES D4-O
0
Oss D3
2
Eindhoven D4
3
Uden D2-O
0
Basko D2-O
2
Den Bosch D6
0
Oss D4
4
Oranje-Rood D9
1
Oranje-Rood D6

Wedstrijdschema

Uit
27-09-2020 09:30
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 475286
Thuis
04-10-2020 13:10
Veld: WTR2
Nr. 475293
Scheidsrechters: D2 (Flore van Casteren, Renee Kraneburg)
Uit
11-10-2020 10:45
Hoppenbrouwers Veld (Waterveld)
Nr. 475296
Let op: Reserve tenue
Thuis
25-10-2020
Nr. 475305
Oss D4
D3
Uit
01-11-2020
Nr. 475309
Oranje-Rood D9
D3
Uit
08-11-2020 14:15
veld 3 (Waterveld)
Nr. 475317
Thuis
15-11-2020
Nr. 475321
Oranje-Rood D6
D3
Uit
22-11-2020 12:15
veld 3 (Waterveld)
Nr. 475328
Eindhoven D4
D3
Uit
07-03-2021
Nr. 492496
D3
Basko D2
Thuis
14-03-2021
Nr. 496957
Uit
21-03-2021
Nr. 496961
Thuis
28-03-2021
Nr. 496970
Uit
11-04-2021
Nr. 496977
Thuis
18-04-2021
Nr. 496979
Uit
25-04-2021
Nr. 496990
D3
Oss D4
Thuis
16-05-2021
Nr. 496994
D3
Oranje-Rood D9
Thuis
30-05-2021
Nr. 496998
Uit
06-06-2021
Nr. 497004
D3
Oranje-Rood D6
Thuis
13-06-2021
Nr. 497011

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen D2-O330015109
2.Uden D2-O33007109
3.Eindhoven D432105207
4.Oss D3320111606
5.Oranje-Rood D632014406
6.Oranje-Rood D921106304
7.Den Bosch D631022203
8.Geldrop D2-O31023703
9.Oedenrode D2-O310251103
10.Basko D2-O20021700
11.Oss D430031800
12.DES D4-O300331100

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:15
-
21:45
veld 4 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
09:00
MA3Uden MA2
Scheidsrechters: D3
Veld: WTR2

Team resultaten

OranjOranjDES DDen BRosmaOss DGeldrBaskoEindhOss DOedenUden
Oranje-Rood D94 - 1
Oranje-Rood D61 - 02 - 0
DES D4-O0 - 2
Den Bosch D60 - 12 - 0
Rosmalen D2-O8 - 0
Oss D37 - 30 - 2
Geldrop D2-O2 - 00 - 3
Basko D2-O1 - 4
Eindhoven D42 - 2
Oss D41 - 4
Oedenrode D2-O4 - 1
Uden D2-O3 - 02 - 1