Dames 3

Res. 1e klasse Dames senioren reserve Poule C

4e in poule Res. 1e klasse Dames senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
2
Uden D2 (O)
1
Eindhoven D5
0
Den Bosch D6
8
Oss D3
2
Geel-Zwart D2 (O)
3
Drunen D3 (O)
3
Basko D2 (O)
3
Boxmeer D2 (O)
6
Eindhoven D3
0
Geldrop D3
4
Oss D4
2
Oedenrode D2 (O)
Vrijdag 17 mei
0
Geldrop D3
2
Basko D2 (O)
Zondag 12 mei
3
Boxmeer D2 (O)
0
Geel-Zwart D2 (O)
2
Drunen D3 (O)
1
Den Bosch D6
4
Oss D3
1
Eindhoven D5
0
Oss D4
6
Uden D2 (O)
5
Oedenrode D2 (O)
5
Eindhoven D3

Wedstrijdschema

Thuis
26-05-2019 12:00
Veld: KG3
Nr. 18738
Scheidsrechters: HC (Sjoerd de Vries, Han-Michiel Verroen)
Basko D2
D3
Uit
02-06-2019 11:00
Veld: SEMI
Nr. 19041
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN - Veld 3
D3
Eindhoven D3
Thuis
16-06-2019 13:30
Veld: WTR2
Nr. 16435
Scheidsrechters: Oss D2 (O) (Linda Lutgerink, Renee Kraneburg)

Poule stand (4e in poule Res. 1e klasse Dames senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven D31915225921047
2.Boxmeer D2 (O)1914327930045
3.Uden D2 (O)1914235821044
4.Oss D31913428236043
5.Basko D2 (O)1910184332031
6.Oedenrode D2 (O)1910185050031
7.Oss D41963103353021
8.Geldrop D31963102343021
9.Eindhoven D51935112751014
10.Drunen D3 (O)1941142557013
11.Den Bosch D61932141961011
12.Geel-Zwart D2 (O)192116236607

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
09:00
MA6Dommel MA2
Scheidsrechters: D3 (Floortje Van Bergen, Lisanne Kunst)
Veld: KG3
13:45
MA7Rosmalen MA4
Scheidsrechters: D3 (Cindy van Leeuwen, Isabelle van der Eerden)
Veld: KG3
Zondag 16 juni
12:00
D6Boxmeer D4
Scheidsrechters: D3 (Sara Luiten, Romy de Kock)
Veld: KG3

Team resultaten

BasBoxDenDruEinEinGeeGelOedOssOssUde
Basko D23 - 31 - 34 - 22 - 13 - 03 - 13 - 01 - 23 - 01 - 3
Boxmeer D23 - 15 - 05 - 17 - 33 - 03 - 14 - 06 - 20 - 4
Den Bosch D62 - 40 - 33 - 21 - 32 - 20 - 11 - 60 - 81 - 0
Drunen D32 - 22 - 12 - 31 - 51 - 21 - 00 - 31 - 21 - 5
Eindhoven D32 - 02 - 13 - 04 - 05 - 06 - 02 - 15 - 24 - 11 - 1
Eindhoven D53 - 51 - 30 - 14 - 01 - 11 - 01 - 31 - 10 - 5
Geel-Zwart D20 - 63 - 62 - 22 - 32 - 32 - 51 - 31 - 83 - 11 - 2
Geldrop D30 - 20 - 72 - 03 - 12 - 00 - 02 - 02 - 31 - 11 - 5
Oedenrode D21 - 41 - 93 - 13 - 05 - 57 - 11 - 03 - 43 - 10 - 4
Oss D36 - 13 - 39 - 16 - 04 - 15 - 29 - 34 - 32 - 2
Oss D41 - 03 - 12 - 10 - 72 - 24 - 33 - 04 - 23 - 30 - 6
Uden D22 - 11 - 42 - 05 - 11 - 22 - 14 - 01 - 33 - 2