Dames 4

3e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
Uden D2 (O)
0
Basko D2
2
Geldrop D2 (O)
2
Eindhoven D4
3
Oss D3
5
Oss D4
1
Oedenrode D2 (O)
2
Oranje-Rood D6
Zondag 3 november
0
Eindhoven D4
2
Uden D2 (O)
2
Oss D3
2
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
1
Oranje-Rood D6
2
Eindhoven D5
9
Rosmalen D2 (O)
5
Basko D2
1
Drunen D2 (O)
Zondag 27 oktober
5
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
0
Drunen D2 (O)
2
Eindhoven D4
5
Oedenrode D2 (O)
0
Eindhoven D5
1
Uden D2 (O)
3
Oss D3
4
Rosmalen D2 (O)
1
Basko D2

Wedstrijdschema

Uit
17-11-2019 11:00
Bakkerij Bekkersveld (Zandveld)
Nr. 256393
D4
Eindhoven D4
Thuis
24-11-2019 09:30
Veld: WTR2
Nr. 256396
Scheidsrechters: D5 (Veerle Muller, Judith Kleinsman)
Basko D2
D4
Uit
15-03-2020
Nr. 256399
D4
Drunen (O)
Thuis
22-03-2020
Nr. 256409
Eindhoven D5
D4
Uit
29-03-2020
Nr. 256413
Thuis
05-04-2020
Nr. 256422
Uit
19-04-2020
Nr. 256425
Thuis
03-05-2020
Nr. 256433
Thuis
10-05-2020
Nr. 256440
Oranje-Rood D6
D4
Uit
17-05-2020
Nr. 256444
D4
Oss D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 256452
Thuis
07-06-2020
Nr. 256456
Eindhoven D4
D4
Uit
14-06-2020
Nr. 256460

Poule stand (3e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden D2 (O)9801266024
2.Rosmalen D2 (O)9621389020
3.Oss D395223718017
4.Basko D295132416016
5.Eindhoven D49441148016
6.Geldrop D2 (O)84312713015
7.Nuenen D284221110014
8.Oss D49306142709
9.Oedenrode D2 (O)9207172306
10.Oranje-Rood D6920732206
11.Drunen D2 (O)9207124406
12.Eindhoven D59108103703

Begeleiders (3)

Spelers (20)

Fluit dienst

Zondag 24 november
11:45
D5Uden D4
Scheidsrechters: D4 (Marloes Ceelen, Suzanne van Dijk)
Veld: KG3
13:25
D3Basko D2
Scheidsrechters: D4 (Annita van den Elzen, Auke van der Wijst)
Veld: KG3

Team resultaten

OranjRosmaOss DGeldrEindhBaskoEindhNueneOss DOedenUden Drune
Oranje-Rood D60 - 40 - 2
Rosmalen D2 (O)7 - 24 - 14 - 00 - 1
Oss D32 - 21 - 13 - 58 - 28 - 0
Geldrop D2 (O)5 - 02 - 22 - 25 - 01 - 3
Eindhoven D52 - 90 - 72 - 3
Basko D23 - 15 - 1
Eindhoven D43 - 01 - 14 - 20 - 2
Nuenen D2
Oss D40 - 14 - 11 - 4
Oedenrode D2 (O)1 - 22 - 45 - 04 - 1
Uden D2 (O)1 - 32 - 04 - 02 - 19 - 1
Drunen D2 (O)0 - 82 - 60 - 24 - 2