Dames 4

3e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
4
Eindhoven D4
2
Eindhoven D5
1
Oss D3
1
Nuenen D2
0
Drunen D2 (O)
8
Rosmalen D2 (O)
2
Uden D2 (O)
1
Oedenrode D2 (O)
5
Geldrop D2 (O)
0
Oranje-Rood D6
1
Oss D4
4
Basko D2
Zondag 8 september
0
Oranje-Rood D6
2
Uden D2 (O)
4
Rosmalen D2 (O)
0
Oss D4
4
Oedenrode D2 (O)
1
Drunen D2 (O)
Donderdag 5 september
0
Eindhoven D5
7
Oss D3

Wedstrijdschema

Drunen (O)
D4
Uit
22-09-2019 14:30
Raboveld (Zandveld)
Nr. 256345
D4
Eindhoven D5
Thuis
29-09-2019 13:25
Veld: KG3
Nr. 256355
Uit
06-10-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 256362
Thuis
13-10-2019 10:00
Veld: WTR1
Nr. 256368
Uit
27-10-2019 14:45
Van Stratum Elektrotechniek veld (Semiveld)
Nr. 256371
Let op: Reserve tenue
D4
Oranje-Rood D6
Thuis
03-11-2019 11:20
Veld: WTR2
Nr. 256380
Oss D3
D4
Uit
10-11-2019 15:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 256386
Uit
17-11-2019
Nr. 256393
D4
Eindhoven D4
Thuis
24-11-2019 09:30
Veld: WTR2
Nr. 256396
Basko D2
D4
Uit
15-03-2020
Nr. 256399
D4
Drunen (O)
Thuis
22-03-2020
Nr. 256409
Eindhoven D5
D4
Uit
29-03-2020
Nr. 256413
Thuis
05-04-2020
Nr. 256422
Uit
19-04-2020
Nr. 256425
Thuis
03-05-2020
Nr. 256433
Thuis
10-05-2020
Nr. 256440
Oranje-Rood D6
D4
Uit
17-05-2020
Nr. 256444
D4
Oss D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 256452
Thuis
07-06-2020
Nr. 256456
Eindhoven D4
D4
Uit
14-06-2020
Nr. 256460

Poule stand (3e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen D2 (O)220012006
2.Uden D2 (O)22004106
3.Oss D321108104
4.Basko D221105204
5.Eindhoven D421105304
6.Geldrop D2 (O)11005003
7.Oedenrode D2 (O)21015303
8.Nuenen D210101101
9.Oss D420021800
10.Oranje-Rood D620020700
11.Eindhoven D5200221100
12.Drunen D2 (O)200211200

Spelers (2)

Fluit dienst

Zaterdag 28 september
13:45
MA5Venray MA2
Scheidsrechters: D4 (Lotte Broekhuis, Sophie van de Burgt)
Veld: KG3
14:55
MA6Drunen MA3
Scheidsrechters: D4 (Yesminne van Brakel, Marloes van der Heijden)
Veld: KG4
Zaterdag 5 oktober
11:45
MA7Maastricht MA4
Scheidsrechters: D4 (Anne Ligthart, Bibi van der Meulen)
Veld: KG4

Team resultaten

OranjRosmaOss DGeldrEindhBaskoEindhNueneOss DOedenUden Drune
Oranje-Rood D60 - 2
Rosmalen D2 (O)4 - 0
Oss D31 - 1
Geldrop D2 (O)5 - 0
Eindhoven D50 - 7
Basko D2
Eindhoven D44 - 2
Nuenen D2
Oss D41 - 4
Oedenrode D2 (O)4 - 1
Uden D2 (O)2 - 1
Drunen D2 (O)0 - 8