Dames 4

1e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
1
Den Bosch D5
0
Oedenrode D2-O
Vrijdag 24 september
3
Oss D4
1
Oranje-Rood D7
Zondag 19 september
2
Geel-Zwart D2-O
4
Den Bosch D5
0
Oranje-Rood D7
5
Eindhoven D4
5
Oss D3
1
Oss D4
Zondag 12 september
0
Den Bosch D5
1
Oranje-Rood D7
2
Oedenrode D2-O
1
Geel-Zwart D2-O
3
Eindhoven D4
7
Oss D3

Wedstrijdschema

Uit
03-10-2021 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 554218
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Thuis
10-10-2021 12:45
Veld: WTR1
Nr. 554225
Uit
17-10-2021 00:00
Nr. 554229
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
D4
Eindhoven D4
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 554239
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 554244
Locatie: Gem. sportpark, BOXTEL
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 554258
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 554264
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 554271
Locatie: Sportp. Uden, UDEN
D4
Oss D3
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 554275
Oranje-Rood D7
D4
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 554282
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 554287
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 554292
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 554298
Eindhoven D4
D4
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 554301
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 554309
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 554319
Locatie: Sportpark 'Eikendijk', KAATSHEUVEL
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 554330

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss D3220012406
2.Rosmalen D222007006
3.Eindhoven D4320111806
4.Den Bosch D532015306
5.Oedenrode D2-O31114404
6.MEP D331114504
7.DES D4-O31027803
8.Uden D2-O21014603
9.Oss D431024903
10.Oranje-Rood D731022803
11.Geel-Zwart D2-O30034900

Spelers (18)

Team resultaten

OranjGeldrDES DDen BRosmaOss DMEP DEindhOss DGeel-OedenUden
Oranje-Rood D70 - 5
Geldrop D3-O
DES D4-O
Den Bosch D50 - 11 - 0
Rosmalen D2
Oss D35 - 1
MEP D3
Eindhoven D43 - 7
Oss D43 - 1
Geel-Zwart D2-O2 - 4
Oedenrode D2-O2 - 1
Uden D2-O