Dames 5

8e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Don Quishoot D7
2
Heesch D3
3
Oranje-Rood D12
2
Maastricht D4
6
Bakel D1
2
Oirschot D3
4
Helmond D4
2
HOD D7
1
Gemert D2-O
0
Oss D5
1
Uden D4
7
HDL D1
Zondag 13 september
2
Helmond D4
0
Oranje-Rood D12
6
Oirschot D3
1
Uden D4
2
Maastricht D4
0
Gemert D2-O
1
HOD D7
5
HDL D1
1
Oss D5
0
Don Quishoot D7
Zondag 6 september
2
Uden D4
4
Heesch D3
3
Oranje-Rood D12
0
HOD D7
0
Don Quishoot D7
5
Maastricht D4
2
Bakel D1
0
Oss D5
1
Gemert D2-O
4
Helmond D4
3
HDL D1
2
Oirschot D3

Wedstrijdschema

D5
Oranje-Rood D12
Thuis
27-09-2020 11:20
Veld: WTR2
Nr. 472161
Scheidsrechters: HJ2
Uit
04-10-2020 10:30
veld 3 (Zandveld)
Nr. 472165
Thuis
11-10-2020 13:10
Veld: WTR2
Nr. 472172
Scheidsrechters: DJ5
Thuis
25-10-2020
Nr. 472179
Uit
01-11-2020 12:45
veld 1 (Zandveld)
Nr. 472183
Thuis
08-11-2020
Nr. 472193
Uit
15-11-2020 11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 472194
Thuis
22-11-2020
Nr. 472203
D5
Bakel D1
Thuis
07-03-2021
Nr. 492365
Don Quishoot D7
D5
Uit
14-03-2021
Nr. 495595
Thuis
21-03-2021
Nr. 495604
Oranje-Rood D12
D5
Uit
28-03-2021
Nr. 495609
Thuis
11-04-2021
Nr. 495615
Uit
18-04-2021
Nr. 495621
Uit
25-04-2021
Nr. 495626
Let op: Reserve tenue
Thuis
16-05-2021
Nr. 495635
Uit
30-05-2021
Nr. 495639
Thuis
06-06-2021
Nr. 495646
Uit
13-06-2021
Nr. 495652

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDL D1330015409
2.Bakel D1330011309
3.Helmond D4330010309
4.Maastricht D432019306
5.Oranje-Rood D1232016406
6.Heesch D331117704
7.Oirschot D33102101003
8.Oss D531021303
9.Gemert D2-O31022603
10.Don Quishoot D730122801
11.HOD D7300331200
12.Uden D4300341700

Spelers (16)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
veld 3 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
13:10
D4Geldrop D2
Scheidsrechters: D5 (Stella Smits, Carlijn Kleinsman)
Veld: WTR2
Zaterdag 3 oktober
10:50
MD2Waalwijk MD1
Scheidsrechters: D5 (Sifra Schouten, Ingeborg Eijkhoff)
Veld: WTR2
Zondag 11 oktober
11:45
D4Uden D2
Scheidsrechters: D5 (Tirza Schouten, Meike Megens)
Veld: KG3

Team resultaten

Uden HeescOranjDon QHDL DOss DHOD DOirscGemerMaastHelmoBakel
Uden D42 - 41 - 7
Heesch D3
Oranje-Rood D123 - 03 - 2
Don Quishoot D72 - 20 - 5
HDL D13 - 2
Oss D51 - 0
HOD D71 - 5
Oirschot D36 - 1
Gemert D2-O1 - 01 - 4
Maastricht D42 - 0
Helmond D42 - 04 - 2
Bakel D12 - 06 - 2