Dames 5

2e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
4
DES D3
1
Den Bosch D6
0
Tilburg D7
7
Were Di D3
4
Berkel-Enschot D4
1
Berkel-Enschot D3
Zondag 19 september
2
Were Di D4
8
Oss D5
0
Den Bosch D6
1
Den Bosch D7
0
Berkel-Enschot D3
1
Drunen D2-O
3
Berkel-Enschot D4
2
DES D3
Zondag 12 september
1
Den Bosch D7
5
Berkel-Enschot D4
9
Drunen D2-O
1
Were Di D4
3
Oss D5
0
Were Di D3
5
DES D3
2
Berkel-Enschot D3
2
Tilburg D7
2
Den Bosch D6

Wedstrijdschema

Berkel Enschot D3
D5
Uit
03-10-2021 10:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 549452
Locatie: Sportpark Generaal Eisenhowerweg, BERKEL-ENSCHOT
Uit
10-10-2021 13:30
Van Loon veld 2 (Semiveld)
Nr. 549460
Locatie: Push, BREDA
D5
HC Tilburg D7
Thuis
17-10-2021 11:05
Veld: KG4
Nr. 549466
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 549472
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 549478
Berkel Enschot D4
D5
Uit
14-11-2021 14:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 549485
Locatie: Sportpark Generaal Eisenhowerweg, BERKEL-ENSCHOT
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 549490
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 549498
Locatie: Univ v. Tilburg, TILBURG
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 549504
Locatie: Koningshoeve, TILBURG
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 549509
Drunen D2
D5
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 549513
Locatie: Rekreatiepark, DRUNEN
D5
Berkel Enschot D3
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 549521
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 549526
HC Tilburg D7
D5
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 549535
Locatie: Sportpark Bredaseweg, TILBURG
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 549538
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 549543
Locatie: Sportpark 'Eikendijk', KAATSHEUVEL
D5
Berkel Enschot D4
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 549552
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 549557
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 549562

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot D4330012409
2.Oss D5220011206
3.Drunen D2-O220010106
4.Were Di D3320111306
5.DES D3320111606
6.Push D432018606
7.Den Bosch D732016506
8.Tilburg D7311151104
9.Den Bosch D630123701
10.Berkel-Enschot D3300331000
11.Shot D2-O300321200
12.Were Di D4300352000

Spelers (16)

Fluit dienst

Zaterdag 9 oktober
12:45
MA3Civicum MA1
Scheidsrechters: D5
Veld: WTR2

Team resultaten

TilbuDES DDen BDen BOss DBerkeWere Were Shot BerkePush Drune
Tilburg D72 - 20 - 7
DES D34 - 15 - 2
Den Bosch D71 - 5
Den Bosch D60 - 1
Oss D53 - 0
Berkel-Enschot D43 - 24 - 1
Were Di D42 - 8
Were Di D3
Shot D2-O
Berkel-Enschot D30 - 1
Push D4
Drunen D2-O9 - 1