Dames 8

1e in poule Dames senioren reserve herfstcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
4
Grave D2
5
Oss D8
Zondag 12 september
5
Oss D8
0
Hopbel D5
4
Don Quishoot D10
2
Grave D2

Wedstrijdschema

D8
Don Quishoot D10
Thuis
03-10-2021 13:10
Veld: WTR2
Nr. 543559
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 543558
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 543565
Locatie: Sportp. Rooiseheide, SCHIJNDEL
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 543566
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 543570
Don Quishoot D10
D8
Uit
21-11-2021 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 543573
Locatie: S Sport Centrum (T.U.), EINDHOVEN
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 543575

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve herfstcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss D8330013609
2.Don Quishoot D1032107307
3.Shot D1031119704
4.Hopbel D530213802
5.Grave D220026900
6.Den Bosch D1720022700

Spelers (18)

Team resultaten

GraveOss DDen BShot Don QHopbe
Grave D24 - 5
Oss D85 - 0
Den Bosch D17
Shot D10
Don Quishoot D104 - 2
Hopbel D5