Veteranen B

2e in poule Heren Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
4
Hopbel H35A
5
Geel-Zwart H35B
2
Den Bosch H35D
0
Warande H35C
1
Berlicum H35B
4
Berkel-Enschot H35B
2
Bommelerwaard H35A
2
Oss H35B
2
Uden H35B
1
Warande H35B
1
Liempde H35A
4
Den Bosch H35E
Zondag 13 september
2
Geel-Zwart H35B
4
Warande H35C
0
Warande H35B
4
Bommelerwaard H35A
1
Berkel-Enschot H35B
2
Uden H35B
1
Den Bosch H35E
2
Berlicum H35B
6
Hopbel H35A
1
Liempde H35A
1
Oss H35B
0
Den Bosch H35D
Zondag 6 september
1
Den Bosch H35D
0
Warande H35B
3
Bommelerwaard H35A
4
Berkel-Enschot H35B
0
Berlicum H35B
4
Hopbel H35A
1
Uden H35B
0
Den Bosch H35E
1
Warande H35C
2
Oss H35B

Wedstrijdschema

Thuis
27-09-2020 10:30
Veld: WTR1
Nr. 474979
Scheidsrechters: H3 (Bram van der Heijden, Marc Damen)
Berlicum H35B
H35B
Uit
04-10-2020 11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 474980
Thuis
11-10-2020 11:20
Veld: WTR2
Nr. 474988
Scheidsrechters: H35C (René Driessen, Han Acke)
Uit
25-10-2020 14:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 474994
Thuis
01-11-2020
Nr. 474997
Berkel Enschot H35B
H35B
Uit
08-11-2020 13:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 475000
Thuis
15-11-2020
Nr. 475008
Uit
22-11-2020 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 475012
Thuis
07-03-2021
Nr. 492473
Uit
14-03-2021
Nr. 496670
H35B
Bommelerwaard H35A
Thuis
21-03-2021
Nr. 496679
Uit
28-03-2021
Nr. 496685
H35B
Berlicum H35B
Thuis
11-04-2021
Nr. 496690
Uit
18-04-2021
Nr. 496697
Thuis
25-04-2021
Nr. 496704
Uit
16-05-2021
Nr. 496707
H35B
Berkel Enschot H35B
Thuis
30-05-2021
Nr. 496714
Uit
06-06-2021
Nr. 496722
Thuis
13-06-2021
Nr. 496728

Poule stand (2e in poule Heren Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden H35B33005209
2.Oss H35B32105307
3.Hopbel H35A320114606
4.Berkel-Enschot H35B32019606
5.Den Bosch H35D32013106
6.Bommelerwaard H35A31119604
7.Geel-Zwart H35B311191004
8.Den Bosch H35E31025403
9.Warande H35C31025603
10.Berlicum H35B31023903
11.Liempde H35A301241201
12.Warande H35B30031700

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
veld 4 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
12:45
H3HC Tilburg H7
Scheidsrechters: H35B (Menno Bovens, Christian Godefrooij)
Veld: WTR1
Zondag 11 oktober
09:30
H35CEersel H35A
Scheidsrechters: H35B (Bas Hetterschijt, Filip van den Heuvel)
Veld: KG4

Team resultaten

BerliDen BDen BWaranWaranUden Oss HLiempHopbeGeel-BommeBerke
Berlicum H35B0 - 41 - 4
Den Bosch H35E1 - 2
Den Bosch H35D2 - 01 - 0
Warande H35C1 - 2
Warande H35B0 - 4
Uden H35B1 - 02 - 1
Oss H35B1 - 0
Liempde H35A1 - 4
Hopbel H35A6 - 14 - 5
Geel-Zwart H35B2 - 4
Bommelerwaard H35A2 - 23 - 4
Berkel-Enschot H35B1 - 2