Veteranen B

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B

3e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
2
Uden HB
0
Den Bosch HF
4
Liempde HA
3
Rosmalen HC
6
Oss HB
0
Breda HG
0
Den Bosch HD
3
Berkel-Enschot HB
1
Oirschot HB
3
Berlicum HB
4
Geel-Zwart HB
1
Tilburg HC
Zondag 12 mei
4
Berkel-Enschot HB
5
Oss HB
2
Rosmalen HC
5
Den Bosch HF
3
Geel-Zwart HB
7
Uden HB
2
Tilburg HC
3
Oirschot HB
2
Berlicum HB
1
Den Bosch HD

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2019 10:45
Veld: WTR
Nr. 18721
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN - Veld 2
Thuis
02-06-2019 10:30
Veld: WTR2
Nr. 19067
Scheidsrechters: H4 (Vick Acke, Rens van der Heijden)
Uit
16-06-2019 10:00
Veld: ZAND
Nr. 16339
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand (3e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch HF1918019923054
2.Liempde HA1814314914045
3.Oss HB1914146330043
4.Rosmalen HC1911267541035
5.Uden HB199465041031
6.Berkel-Enschot HB198295051026
7.Den Bosch HD1980114048024
8.Berlicum HB1981104753322
9.Geel-Zwart HB1962113952020
10.Oirschot HB1933131874012
11.Breda HG182115196407
12.Tilburg HC192116217934

Fluit dienst

Zondag 2 juni
12:00
H5Boxmeer H3
Scheidsrechters: HB (Ton Kemkens, Hein Koppens)
Veld: WTR2
13:30
H4Geel Zwart H3
Scheidsrechters: HB (Willem Louwers, Remko van de Wiel)
Veld: WTR1

Team resultaten

BerBerBreDenDenGeeLieOirOssRosTilUde
Berkel-Enschot HB3 - 17 - 12 - 11 - 45 - 32 - 24 - 52 - 75 - 3
Berlicum HB5 - 23 - 22 - 15 - 60 - 12 - 42 - 20 - 64 - 32 - 4
Breda HG1 - 31 - 42 - 60 - 12 - 43 - 11 - 21 - 1
Den Bosch HD0 - 32 - 46 - 12 - 54 - 31 - 42 - 00 - 56 - 03 - 1
Den Bosch HF3 - 05 - 47 - 06 - 011 - 05 - 13 - 27 - 12 - 0
Geel-Zwart HB3 - 23 - 14 - 10 - 20 - 12 - 21 - 41 - 54 - 13 - 7
Liempde HA4 - 14 - 03 - 02 - 00 - 43 - 03 - 04 - 36 - 0
Oirschot HB1 - 11 - 32 - 30 - 100 - 40 - 30 - 61 - 91 - 11 - 4
Oss HB3 - 22 - 16 - 02 - 00 - 30 - 25 - 04 - 14 - 1
Rosmalen HC3 - 11 - 34 - 15 - 22 - 53 - 12 - 25 - 14 - 4
Tilburg HC0 - 41 - 20 - 21 - 82 - 11 - 52 - 33 - 50 - 81 - 3
Uden HB4 - 22 - 03 - 42 - 03 - 30 - 03 - 13 - 13 - 4