Veteranen B

2e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Oedenrode HB / Hopbel HB
8
Rosmalen HC
2
Oss HB
0
Berlicum HB
1
Uden HB
2
Berkel-Enschot HB
2
Liempde HA
4
Geel-Zwart HB
Zondag 8 september
2
Geel-Zwart HB
1
Den Bosch HE
3
Den Bosch HD
5
Oss HB
1
Berlicum HB
7
Uden HB
5
Bommelerwaard HA
1
Oedenrode HB / Hopbel HB

Wedstrijdschema

Berkel Enschot HB
HB
Uit
22-09-2019 12:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 261690
Thuis
29-09-2019 13:10
Veld: WTR2
Nr. 261697
Uit
06-10-2019 10:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 261703
Thuis
13-10-2019 13:10
Veld: WTR2
Nr. 261710
Thuis
27-10-2019 13:10
Veld: WTR2
Nr. 261718
Thuis
10-11-2019 11:20
Veld: WTR2
Nr. 261726
Bommelerwaard HA
HB
Uit
17-11-2019 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 261732
Thuis
24-11-2019 13:10
Veld: WTR2
Nr. 261739
Berlicum HB
HB
Uit
15-03-2020
Nr. 261742
HB
Berkel Enschot HB
Thuis
22-03-2020
Nr. 261751
Uit
29-03-2020
Nr. 261757
Thuis
05-04-2020
Nr. 261763
Uit
19-04-2020
Nr. 261771
Thuis
03-05-2020
Nr. 261775
Uit
10-05-2020
Nr. 261780
Uit
24-05-2020
Nr. 261794
HB
Bommelerwaard HA
Thuis
07-06-2020
Nr. 261799
Uit
14-06-2020
Nr. 261807

Poule stand (2e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard HA22009406
2.Oss HB22007306
3.Berkel-Enschot HB22005106
4.Geel-Zwart HB22006306
5.Rosmalen HC11008103
6.Uden HB21018303
7.Den Bosch HE20024600
8.Den Bosch HD10013500
9.Liempde HA20022700
10.Berlicum HB20021900
11.Oedenrode HB / Hopbel HB200221300

Team resultaten

BerliRosmaOedenDen BDen BWaranUden Oss HLiempGeel-BommeBerke
Berlicum HB1 - 7
Rosmalen HC
Oedenrode HB / Hopbel HB1 - 8
Den Bosch HE
Den Bosch HD3 - 5
Warande HB
Uden HB1 - 2
Oss HB2 - 0
Liempde HA2 - 4
Geel-Zwart HB2 - 1
Bommelerwaard HA5 - 1
Berkel-Enschot HB