Veteranen B

5e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Berlicum HB
HB
Uit
15-03-2020
Nr. 261742
HB
Berkel Enschot HB
Thuis
22-03-2020
Nr. 261751
Uit
29-03-2020
Nr. 261757
Thuis
05-04-2020
Nr. 261763
Uit
19-04-2020
Nr. 261771
Thuis
03-05-2020
Nr. 261775
Uit
10-05-2020
Nr. 261780
Uit
24-05-2020
Nr. 261794
HB
Bommelerwaard HA
Thuis
07-06-2020
Nr. 261799
Uit
14-06-2020
Nr. 261807

Poule stand (5e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard HA108024220024
2.Rosmalen HC97204013023
3.Uden HB106133018019
4.Berkel-Enschot HB106132924019
5.Oss HB106132120019
6.Geel-Zwart HB105142827016
7.Liempde HA93242319011
8.Berlicum HB10307204109
9.Den Bosch HE10226182508
10.Den Bosch HD10217294007
11.Oedenrode HB / Hopbel HB10019114401

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Team resultaten

BerliRosmaOedenDen BDen BWaranUden Oss HLiempGeel-BommeBerke
Berlicum HB1 - 71 - 72 - 1
Rosmalen HC5 - 14 - 16 - 14 - 2
Oedenrode HB / Hopbel HB1 - 41 - 82 - 3
Den Bosch HE1 - 50 - 32 - 24 - 1
Den Bosch HD2 - 26 - 23 - 53 - 4
Warande HB
Uden HB3 - 24 - 31 - 31 - 2
Oss HB2 - 02 - 21 - 01 - 20 - 32 - 6
Liempde HA6 - 12 - 22 - 4
Geel-Zwart HB2 - 14 - 01 - 22 - 64 - 4
Bommelerwaard HA5 - 19 - 21 - 21 - 03 - 2
Berkel-Enschot HB5 - 23 - 63 - 12 - 11 - 3