Veteranen B

6e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
4
Geel-Zwart HB
0
Den Bosch HD
1
Oss HB
0
Oedenrode HB / Hopbel HB
5
Berkel-Enschot HB
2
Berlicum HB
1
Uden HB
3
Bommelerwaard HA
Zondag 3 november
6
Rosmalen HC
1
Geel-Zwart HB
3
Den Bosch HD
4
Berkel-Enschot HB
1
Den Bosch HE
5
Berlicum HB
1
Bommelerwaard HA
0
Liempde HA
Zondag 27 oktober
1
Oss HB
2
Den Bosch HE
2
Geel-Zwart HB
6
Bommelerwaard HA
3
Berkel-Enschot HB
6
Rosmalen HC
1
Berlicum HB
7
Den Bosch HD
6
Liempde HA
1
Oedenrode HB / Hopbel HB

Wedstrijdschema

Bommelerwaard HA
HB
Uit
17-11-2019 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 261732
Thuis
24-11-2019 13:10
Veld: WTR2
Nr. 261739
Scheidsrechters: HA (Tom Sijpestijn, Pim van der Kroef)
Berlicum HB
HB
Uit
15-03-2020
Nr. 261742
HB
Berkel Enschot HB
Thuis
22-03-2020
Nr. 261751
Uit
29-03-2020
Nr. 261757
Thuis
05-04-2020
Nr. 261763
Uit
19-04-2020
Nr. 261771
Thuis
03-05-2020
Nr. 261775
Uit
10-05-2020
Nr. 261780
Uit
24-05-2020
Nr. 261794
HB
Bommelerwaard HA
Thuis
07-06-2020
Nr. 261799
Uit
14-06-2020
Nr. 261807

Poule stand (6e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard HA98014118024
2.Rosmalen HC76103410019
3.Uden HB85122511016
4.Berkel-Enschot HB85032319015
5.Geel-Zwart HB85032321015
6.Oss HB85031717015
7.Den Bosch HE8215152107
8.Den Bosch HD8215243107
9.Berlicum HB8206173606
10.Liempde HA7124141605
11.Oedenrode HB / Hopbel HB900994200

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Team resultaten

BerliRosmaOedenDen BDen BWaranUden Oss HLiempGeel-BommeBerke
Berlicum HB1 - 71 - 7
Rosmalen HC5 - 16 - 14 - 2
Oedenrode HB / Hopbel HB1 - 41 - 82 - 3
Den Bosch HE1 - 50 - 34 - 1
Den Bosch HD2 - 26 - 23 - 53 - 4
Warande HB
Uden HB3 - 21 - 31 - 2
Oss HB2 - 01 - 01 - 20 - 32 - 6
Liempde HA6 - 12 - 22 - 4
Geel-Zwart HB2 - 14 - 01 - 22 - 6
Bommelerwaard HA5 - 19 - 21 - 03 - 2
Berkel-Enschot HB5 - 23 - 63 - 11 - 3