Veteranen C

9e in poule Heren Veteranen 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Dommel H35B
2
Oranje-Rood H35F
4
Geel-Zwart H35C
0
Mill H35A
1
Heesch H35B
2
Oedenrode/Hopbel H35B
5
Son H35B
0
Oss H35C
5
Cranendonck H35A
1
Best H35B
Zondag 13 september
0
Best H35B
5
Oranje-Rood H35F
0
Oss H35C
3
Dommel H35B
3
Oedenrode/Hopbel H35B
2
Son H35B
2
Mill H35A
0
Heesch H35B
6
Cranendonck H35A
3
Eersel H35A
Zondag 6 september
0
Oranje-Rood H35F
1
Oss H35C
4
Geel-Zwart H35C
1
Cranendonck H35A
4
Eersel H35A
1
Best H35B
3
Dommel H35B
2
Oedenrode/Hopbel H35B
0
Son H35B
0
Mill H35A

Wedstrijdschema

Thuis
27-09-2020 09:30
Veld: WTR2
Nr. 471971
Scheidsrechters: H4 (Jip Acke)
Uit
04-10-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 471974
H35C
Eersel H35A
Thuis
11-10-2020 09:30
Veld: KG4
Nr. 471981
Scheidsrechters: H35B (Bas Hetterschijt, Filip van den Heuvel)
Cranendonck H35A
H35C
Uit
25-10-2020 10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 471982
Uit
08-11-2020
Nr. 471995
Thuis
15-11-2020
Nr. 472000
Best H35B
H35C
Uit
22-11-2020
Nr. 472001
H35C
Oranje-Rood H35F
Thuis
07-03-2021
Nr. 492353
Dommel H35B
H35C
Uit
14-03-2021
Nr. 495441
Thuis
21-03-2021
Nr. 495460
Uit
28-03-2021
Nr. 495454
Thuis
11-04-2021
Nr. 495462
Eersel H35A
H35C
Uit
18-04-2021
Nr. 495466
H35C
Cranendonck H35A
Thuis
25-04-2021
Nr. 495470
Thuis
30-05-2021
Nr. 495481
Uit
06-06-2021
Nr. 495488
H35C
Best H35B
Thuis
13-06-2021
Nr. 495493

Poule stand (9e in poule Heren Veteranen 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel H35B32108407
2.Geel-Zwart H35C22008106
3.Cranendonck H35A320112806
4.Oedenrode/Hopbel H35B32017606
5.Oranje-Rood H35F31117304
6.Son H35B31117304
7.Mill H35A31112404
8.Eersel H35A21017703
9.Oss H35C31021803
10.Heesch H35B20021400
11.Best H35B300321400

Spelers (14)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
veld 4 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
11:45
H4Warande H4
Scheidsrechters: H35C (Henri Kuiper, Han-Michiel Verroen)
Veld: KG3
Zondag 11 oktober
11:20
H35BLiempde H35A
Scheidsrechters: H35C (René Driessen, Han Acke)
Veld: WTR2

Team resultaten

OranjMill HeescGeel-OedenCraneSon HOss HEerseDommeBest
Oranje-Rood H35F0 - 1
Mill H35A2 - 0
Heesch H35B1 - 2
Geel-Zwart H35C4 - 04 - 1
Oedenrode/Hopbel H35B3 - 2
Cranendonck H35A6 - 35 - 1
Son H35B0 - 05 - 0
Oss H35C0 - 3
Eersel H35A4 - 1
Dommel H35B2 - 23 - 2
Best H35B0 - 5