Veteranen C

5e in poule Heren Veteranen 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
1
Oedenrode/Hopbel H35B
4
Cranendonck H35A
2
Best H35B
0
Son H35B
2
Dommel H35B
1
Heesch H35B
3
Oranje-Rood H35F
3
Geel-Zwart H35C
2
Oss H35C
0
Eersel H35A
Zondag 4 oktober
4
Geel-Zwart H35C
0
Oss H35C
4
Heesch H35B
1
Oranje-Rood H35F
4
Son H35B
5
Dommel H35B
1
Eersel H35A
4
Oedenrode/Hopbel H35B
3
Cranendonck H35A
3
Mill H35A
Zondag 27 september
4
Best H35B
9
Dommel H35B
0
Oedenrode/Hopbel H35B
4
Geel-Zwart H35C
8
Mill H35A
1
Eersel H35A
1
Oss H35C
0
Heesch H35B
2
Oranje-Rood H35F
0
Son H35B

Wedstrijdschema

Cranendonck
H35C
Uit
25-10-2020 10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 471982
AFGELAST,
Mill
H35C
Uit
08-11-2020 10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 471995
AFGELAST,
Thuis
15-11-2020
Nr. 472000
Best H35B
H35C
Uit
22-11-2020
Nr. 472001
H35C
Oranje-Rood H35F
Thuis
07-03-2021
Nr. 492353
Dommel H35B
H35C
Uit
14-03-2021
Nr. 495441
Thuis
21-03-2021
Nr. 495460
Uit
28-03-2021
Nr. 495454
Thuis
11-04-2021
Nr. 495462
Eersel H35A
H35C
Uit
18-04-2021
Nr. 495466
H35C
Cranendonck H35A
Thuis
25-04-2021
Nr. 495470
Thuis
30-05-2021
Nr. 495481
Uit
06-06-2021
Nr. 495488
H35C
Best H35B
Thuis
13-06-2021
Nr. 495493

Poule stand (5e in poule Heren Veteranen 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel H35B65102413016
2.Geel-Zwart H35C5410194013
3.Cranendonck H35A53111912010
4.Oedenrode/Hopbel H35B6303121509
5.Oss H35C630341209
6.Mill H35A522113808
7.Oranje-Rood H35F6222131008
8.Son H35B6114111204
9.Heesch H35B51046803
10.Eersel H35A510492103
11.Best H35B510482303

Spelers (14)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
veld 4 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMill HeescGeel-OedenCraneSon HOss HEerseDommeBest
Oranje-Rood H35F3 - 32 - 00 - 1
Mill H35A2 - 08 - 1
Heesch H35B4 - 11 - 2
Geel-Zwart H35C4 - 04 - 14 - 0
Oedenrode/Hopbel H35B0 - 41 - 43 - 2
Cranendonck H35A3 - 36 - 35 - 1
Son H35B0 - 05 - 04 - 5
Oss H35C1 - 02 - 00 - 3
Eersel H35A1 - 44 - 1
Dommel H35B2 - 22 - 13 - 2
Best H35B0 - 52 - 04 - 9