Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule C

3e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C
4e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-Oost
4e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-Oost
5e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
4
Geel-Zwart H1
1
Weert H1
0
Concordia H1
6
Berkel-Enschot H1
4
Maastricht H1
2
Oss H1
1
Hopbel H1
1
HOD H1
6
Geldrop H1
1
Basko H1
4
MEP H1
4
Rosmalen H1
Vrijdag 12 april
2
HOD H1
3
Oss H1
6
Drunen H1
2
Basko H1
2
MEP H1
2
Kromhouters H1
0
Concordia H1
2
Hopbel H1
3
Goirle H1
5
Etten-Leur H1

Wedstrijdschema

Thuis
03-05-2019
Nr. 18453
Thuis
05-05-2019 14:45
Veld: WTR1
Nr. 8822
Uit
12-05-2019 14:45
Veld: WTR
Nr. 8837
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - FIKAGEAR
Let op: Reserve tenue
Berkel Enschot H1
H1
Uit
19-05-2019 14:45
Veld: SEMI
Nr. 15053
Locatie: Sportp. Gen. Eisenhowerweg, BERKEL ENSCHOT - Veld 3
Thuis
26-05-2019 14:45
Veld: WTR1
Nr. 8867
Uit
02-06-2019 14:45
Veld: WTR
Nr. 8894
Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT - Veld 1
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot H11715116628046
2.HOD H11713225020041
3.Oss H11711425425037
4.Maastricht H1179264944029
5.Geldrop H1177284744023
6.Geel-Zwart H1177193343022
7.Weert H1176293652020
8.Hopbel H1175392634018
9.Concordia H11752103751017
10.Basko H11752103051017
11.MEP H11742113443014
12.Rosmalen H1172312336009
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Drunen H100000000
2.Etten-Leur H100000000
3.Hopbel H100000000
4.Oss H100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Drunen H111006203
2.Etten-Leur H111005303
3.Hopbel H111002003
4.Oss H111003203
5.Kromhouters H110102201
6.MEP H110102201
7.HOD H110012300
8.Goirle H110013500
9.Concordia H110010200
10.Basko H110012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP H111007103
2.Kromhouters H111005003
3.HOD H111005203
4.Goirle H111004203
5.Oss H111005403
6.Drunen H111004303
7.Etten-Leur H111003203
8.Hopbel H111002103
9.Civicum H110103301
10.Concordia H110103301
11.Basko H110101101
12.Weert H110101101
13.Geel-Zwart H110014500
14.Rosmalen H110013400
15.Best H110012300
16.Prinsenbeek H110011200
17.Geldrop H110012400
18.Eindhoven H110012500
19.Berkel-Enschot H110010500
20.Nuenen H110011700

Fluit dienst

Zaterdag 11 mei
08:45
JA2Den Bosch JA3
Scheidsrechters: H1 (Bas Campbell, Marijn Dollevoet)
Veld: WTR2
Zaterdag 18 mei
09:00
MA2Heesch MA1
Scheidsrechters: H1 (Cas van Grunsven, Teije van Mourik)
Veld: WTR1
Zaterdag 1 juni
09:00
JA2MEP JA3
Scheidsrechters: H1 (Roel van der Toolen, Noud van der Stappen)
Veld: WTR1
10:30
JA3Civicum JA1
Scheidsrechters: H1 (Gijs Jan Wennink, Pim Zomer)
Veld: WTR2
Zaterdag 15 juni
09:00
JB3Boekel JB1
Scheidsrechters: H1 (Bob Berens, Olaf Zonnenberg)
Veld: WTR1

Team resultaten

BasBerConGeeGelHODHopMaaMEPOssRosWee
Basko H14 - 63 - 23 - 23 - 12 - 10 - 32 - 12 - 2
Berkel-Enschot H14 - 02 - 15 - 31 - 15 - 33 - 25 - 14 - 0
Concordia H12 - 20 - 61 - 12 - 35 - 42 - 47 - 34 - 1
Geel-Zwart H12 - 13 - 64 - 22 - 34 - 11 - 50 - 42 - 34 - 1
Geldrop H16 - 13 - 23 - 42 - 01 - 21 - 33 - 04 - 2
HOD H14 - 12 - 10 - 15 - 02 - 35 - 12 - 12 - 16 - 0
Hopbel H12 - 54 - 00 - 10 - 11 - 11 - 44 - 12 - 24 - 1
Maastricht H13 - 21 - 43 - 44 - 30 - 41 - 03 - 24 - 25 - 2
MEP H13 - 54 - 12 - 10 - 21 - 22 - 30 - 24 - 47 - 3
Oss H15 - 02 - 34 - 03 - 12 - 22 - 23 - 34 - 15 - 3
Rosmalen H14 - 23 - 41 - 25 - 51 - 21 - 11 - 42 - 4
Weert H13 - 20 - 14 - 32 - 15 - 31 - 32 - 22 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-Oost".