Heren 1

1e in poule Heren senioren 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
0
Kromhouters H1
1
GHBS H1
3
Leusden H1
3
Bully H1
0
EHV H1
1
GCHC H1
7
USHC H1
1
QZ H1
4
Apeldoorn H1
2
Shinty H1
Zondag 6 oktober
0
Shinty H1
1
EHV H1
1
Bully H1
0
Kromhouters H1
1
QZ H1
4
GCHC H1
2
Amersfoort H1
3
Apeldoorn H1
3
USHC H1
0
Leusden H1
Zondag 29 september
3
Apeldoorn H1
2
GHBS H1
5
Oss H1
3
Bully H1
3
GCHC H1
1
Shinty H1
6
EHV H1
1
Amersfoort H1
2
Kromhouters H1
1
USHC H1
2
Leusden H1
2
QZ H1
Zondag 22 september
1
Leusden H1
5
Kromhouters H1
1
Amersfoort H1
2
GCHC H1
4
QZ H1
0
Shinty H1
3
GHBS H1
2
EHV H1
2
USHC H1
3
Oss H1
2
Bully H1
5
Apeldoorn H1

Wedstrijdschema

Uit
20-10-2019 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 210452
Thuis
27-10-2019 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210458
Thuis
31-10-2019 20:30
Veld: WTR1
Nr. 276413
Bonds
EHV H1
H1
Uit
03-11-2019 14:45
1 KG water (Waterveld)
Nr. 210459
H1
Apeldoorn H1
Thuis
10-11-2019 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210469
Thuis
17-11-2019 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210475
Uit
24-11-2019 14:45
McDonald's veld (Waterveld)
Nr. 210479
Leusden H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 210486
H1
USHC H1
Thuis
15-03-2020
Nr. 210492
Bully H1
H1
Uit
22-03-2020 14:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 210498
Thuis
29-03-2020
Nr. 210506
Amersfoort H1
H1
Uit
05-04-2020
Nr. 210507
Thuis
19-04-2020
Nr. 210517
Uit
26-04-2020
Nr. 210520
H1
EHV H1
Thuis
03-05-2020
Nr. 210529
Apeldoorn H1
H1
Uit
10-05-2020
Nr. 210531
Uit
17-05-2020
Nr. 210541
Thuis
24-05-2020
Nr. 210548

Poule stand (1e in poule Heren senioren 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H154101812013
2.Apeldoorn H15401159012
3.GCHC H15401126012
4.GHBS H153111210010
5.USHC H1530214609
6.EHV H1530213709
7.Kromhouters H1530211509
8.Bully H15113111704
9.QZ H1511391704
10.Amersfoort H15104101503
11.Leusden H1502381702
12.Shinty H1500541600

Begeleiders (6)

Spelers (19)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
wo
20:00
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

QZ H1EHV HUSHC ShintOss HLeusdKromhGHBS GCHC BullyApeldAmers
QZ H14 - 01 - 4
EHV H10 - 14 - 26 - 1
USHC H17 - 12 - 33 - 0
Shinty H10 - 11 - 4
Oss H14 - 25 - 3
Leusden H12 - 21 - 53 - 3
Kromhouters H14 - 12 - 10 - 1
GHBS H13 - 2
GCHC H13 - 12 - 3
Bully H11 - 02 - 5
Apeldoorn H10 - 14 - 23 - 2
Amersfoort H11 - 22 - 3