Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule C

2e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C
2e in poule Overgangsklasse/1e klasse - promotie/degradatie Heren senioren 2e ronde Poule B
2e in poule Plaatsingswedstrijden Overgangsklasse Heren senioren 1e ronde Poule A
1e in poule Silvercup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 8 Poule Kwartfinale
3e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-Oost
4e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-Oost
5e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-Oost
3e in poule Silvercup - Halve finale Heren Bekercompetitie Ronde 9 Poule Halve finales
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 12 juni
1
Oss H1
1
IJsseloever H1
Zondag 9 juni
3
Oss H1
2
Rood-Wit H1
Zaterdag 8 juni
3
Oss H1
3
Rood-Wit H1
Woensdag 5 juni
4
Rood-Wit H1
2
Oss H1

Wedstrijdschema

H1
Alphen H1
Thuis
20-06-2019
Nr. 18530

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot H12218228637056
2.Oss H12216427835052
3.HOD H12216336834051
4.Maastricht H12211566052038
5.Geel-Zwart H12291124356028
6.Geldrop H12284105661028
7.Weert H12282124664026
8.Hopbel H12274113944025
9.MEP H12273124951024
10.Concordia H12255124562020
11.Basko H12254133964019
12.Rosmalen H1222317439209
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJsseloever H110101101
2.Oss H110101101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit H131119804
2.Oss H131118904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H111003203
2.Alphen H111002103
3.AMVJ H110103301
4.Hopbel H110103301
5.Myra H110103301
6.Zoetermeer H110103301
7.Houten H110012300
8.EHV H110011200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel H111004203
2.Etten-Leur H110102201
3.Oss H110102201
4.Drunen H110012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Drunen H111006203
2.Etten-Leur H111005303
3.Hopbel H111002003
4.Oss H111003203
5.Kromhouters H110102201
6.MEP H110102201
7.HOD H110012300
8.Goirle H110013500
9.Concordia H110010200
10.Basko H110012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP H111007103
2.Kromhouters H111005003
3.HOD H111005203
4.Goirle H111004203
5.Oss H111005403
6.Drunen H111004303
7.Etten-Leur H111003203
8.Hopbel H111002103
9.Civicum H110103301
10.Concordia H110103301
11.Basko H110101101
12.Weert H110101101
13.Geel-Zwart H110014500
14.Rosmalen H110013400
15.Best H110012300
16.Prinsenbeek H110011200
17.Geldrop H110012400
18.Eindhoven H110012500
19.Berkel-Enschot H110010500
20.Nuenen H110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen H100000000
2.AMVJ H100000000
3.Oss H100000000
4.Zoetermeer H100000000

Team resultaten

BasBerConGeeGelHODHopMaaMEPOssRosWee
Basko H14 - 63 - 22 - 33 - 24 - 53 - 10 - 02 - 10 - 32 - 12 - 2
Berkel-Enschot H14 - 02 - 14 - 15 - 33 - 31 - 15 - 33 - 22 - 35 - 14 - 0
Concordia H12 - 20 - 61 - 13 - 32 - 31 - 35 - 43 - 32 - 47 - 34 - 1
Geel-Zwart H12 - 13 - 61 - 04 - 22 - 34 - 11 - 53 - 40 - 42 - 34 - 1
Geldrop H16 - 11 - 53 - 23 - 23 - 42 - 02 - 21 - 21 - 33 - 04 - 2
HOD H14 - 12 - 10 - 15 - 02 - 35 - 12 - 12 - 13 - 46 - 02 - 1
Hopbel H12 - 22 - 54 - 00 - 10 - 11 - 11 - 44 - 12 - 26 - 24 - 1
Maastricht H13 - 21 - 41 - 13 - 44 - 30 - 41 - 03 - 24 - 25 - 25 - 3
MEP H13 - 13 - 54 - 12 - 15 - 00 - 21 - 22 - 30 - 24 - 47 - 3
Oss H15 - 02 - 34 - 03 - 12 - 22 - 22 - 03 - 34 - 112 - 35 - 3
Rosmalen H14 - 21 - 63 - 41 - 25 - 52 - 51 - 22 - 31 - 11 - 42 - 4
Weert H13 - 20 - 14 - 32 - 15 - 31 - 33 - 22 - 21 - 02 - 32 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Overgangsklasse/1e klasse - promotie/degradatie Heren senioren 2e ronde Poule B".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsingswedstrijden Overgangsklasse Heren senioren 1e ronde Poule A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 8 Poule Kwartfinale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 7 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 6 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Halve finale Heren Bekercompetitie Ronde 9 Poule Halve finales".