Heren 1

1e in poule Heren senioren 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
1
Amersfoort H1
1
Shinty H1
1
Bully H1
0
EHV H1
2
GHBS H1
2
GCHC H1
0
Leusden H1
1
Oss H1
2
QZ H1
3
Kromhouters H1
2
USHC H1
1
Apeldoorn H1

Wedstrijdschema

Amersfoort
H1
Uit
05-04-2020 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 210507
AFGELAST,
Thuis
19-04-2020 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210517
AFGELAST,
Uit
26-04-2020
Nr. 210520
AFGELAST,
H1
EHV H1
Thuis
03-05-2020 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210529
Apeldoorn H1
H1
Uit
10-05-2020 14:45
veld 1 /Autohaas (Waterveld)
Nr. 210531
Uit
17-05-2020 14:45
Veld 2 – Thoonen (Waterveld)
Nr. 210541
Thuis
24-05-2020 14:45
Veld: WTR1
Nr. 210548

Poule stand (1e in poule Heren senioren 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H11210114722031
2.Kromhouters H1129123721028
3.GCHC H1127233421023
4.USHC H1127233120023
5.GHBS H1126332921021
6.Apeldoorn H1126153034019
7.EHV H1126062419018
8.Amersfoort H1123362633012
9.Bully H1122462232010
10.QZ H112219173607
11.Shinty H112138133106
12.Leusden H112138183806

Begeleiders (6)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
wo
20:00
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 18 april
12:20
JA2Mierlo
AFGELAST, , Scheidsrechters: H1
Veld: WTR2

Team resultaten

QZ H1EHV HUSHC ShintOss HLeusdKromhGHBS GCHC BullyApeldAmers
QZ H10 - 24 - 02 - 31 - 41 - 21 - 2
EHV H11 - 23 - 00 - 14 - 26 - 1
USHC H17 - 14 - 13 - 12 - 33 - 02 - 22 - 1
Shinty H10 - 12 - 51 - 12 - 21 - 4
Oss H14 - 04 - 25 - 05 - 37 - 1
Leusden H12 - 20 - 11 - 52 - 63 - 33 - 43 - 2
Kromhouters H14 - 13 - 12 - 13 - 16 - 50 - 1
GHBS H14 - 13 - 20 - 14 - 12 - 22 - 0
GCHC H16 - 13 - 10 - 12 - 35 - 1
Bully H12 - 31 - 01 - 31 - 03 - 32 - 52 - 2
Apeldoorn H12 - 30 - 14 - 24 - 43 - 2
Amersfoort H12 - 21 - 14 - 31 - 22 - 3