Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule C

2e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
3
Oss H1
3
Maastricht H1
3
Basko H1
2
Geldrop H1
5
HOD H1
1
Hopbel H1
1
Rosmalen H1
1
MEP H1
2
Weert H1
1
Geel-Zwart H1
2
Berkel-Enschot H1
1
Concordia H1
Zondag 7 oktober
4
Geldrop H1
2
Weert H1
0
Maastricht H1
4
HOD H1
0
MEP H1
2
Oss H1
2
Concordia H1
2
Basko H1
2
Geel-Zwart H1
3
Rosmalen H1
2
Hopbel H1
5
Berkel-Enschot H1

Wedstrijdschema

Uit
28-10-2018 14:45
Veld: WTR
Nr. 8624
Locatie: Sportp. Rooiseheide, SCHIJNDEL - Veld 1
Thuis
04-11-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr. 8642
H1
Berkel Enschot H1
Thuis
11-11-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr. 15079
Uit
18-11-2018 14:45
Veld: WTR
Nr. 8681
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN - Veld 1
Thuis
25-11-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr. 8687
Basko H1
H1
Uit
10-03-2019
Nr. 8516
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN
Concordia H1
H1
Uit
17-03-2019
Nr. 8729
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
Thuis
24-03-2019
Nr. 8744
Uit
31-03-2019
Nr. 15064
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Thuis
07-04-2019
Nr. 8783
Uit
14-04-2019
Nr. 8807
Locatie: Sportp. 'Geusselt', MAASTRICHT
Thuis
05-05-2019
Nr. 8822
Uit
12-05-2019
Nr. 8837
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
Let op: Reserve tenue
Berkel Enschot H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15053
Locatie: Sportp. Gen. Eisenhowerweg, BERKEL ENSCHOT
Thuis
26-05-2019
Nr. 8867
Uit
02-06-2019
Nr. 8894
Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT
Let op: Reserve tenue

Poule stand (2e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot H16600247018
2.Oss H16510205016
3.HOD H16501199015
4.Geldrop H163121715010
5.Maastricht H163121615010
6.Weert H163121416010
7.Rosmalen H16222182108
8.Basko H1612391905
9.Concordia H16114151804
10.Geel-Zwart H1610581603
11.Hopbel H1610561803
12.MEP H1601581501

Team resultaten

BasBerConGeeGelHODHopMaaMEPOssRosWee
Basko H13 - 22 - 2
Berkel-Enschot H14 - 02 - 14 - 0
Concordia H12 - 22 - 37 - 3
Geel-Zwart H12 - 31 - 52 - 3
Geldrop H12 - 01 - 34 - 2
HOD H12 - 35 - 12 - 1
Hopbel H12 - 50 - 11 - 4
Maastricht H11 - 40 - 43 - 2
MEP H13 - 51 - 20 - 2
Oss H15 - 04 - 03 - 13 - 3
Rosmalen H14 - 25 - 51 - 12 - 4
Weert H14 - 32 - 1