Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule C

3e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
06-03-2019 20:30
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd
Basko H1
H1
Uit
10-03-2019
Nr. 8516
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN
Concordia H1
H1
Uit
17-03-2019
Nr. 8729
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
Thuis
24-03-2019
Nr. 8744
Uit
31-03-2019
Nr. 15064
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Thuis
07-04-2019
Nr. 8783
Uit
14-04-2019
Nr. 8807
Locatie: Sportp. 'Geusselt', MAASTRICHT
Thuis
05-05-2019
Nr. 8822
Uit
12-05-2019
Nr. 8837
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
Let op: Reserve tenue
Berkel Enschot H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15053
Locatie: Sportp. Gen. Eisenhowerweg, BERKEL ENSCHOT
Thuis
26-05-2019
Nr. 8867
Uit
02-06-2019
Nr. 8894
Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT
Let op: Reserve tenue

Poule stand (3e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot H11110014418030
2.HOD H1119113614028
3.Oss H1117313516024
4.Maastricht H1116233429020
5.MEP H1114162423013
6.Geldrop H1114162932013
7.Hopbel H1114161925013
8.Basko H1113261830011
9.Weert H1113262437011
10.Geel-Zwart H1113171928010
11.Concordia H111227243408
12.Rosmalen H111227234308

Team resultaten

BasBerConGeeGelHODHopMaaMEPOssRosWee
Basko H13 - 23 - 12 - 12 - 2
Berkel-Enschot H14 - 02 - 15 - 35 - 14 - 0
Concordia H12 - 21 - 12 - 35 - 47 - 3
Geel-Zwart H12 - 13 - 64 - 22 - 31 - 52 - 3
Geldrop H13 - 22 - 01 - 21 - 34 - 2
HOD H14 - 12 - 12 - 35 - 12 - 16 - 0
Hopbel H12 - 54 - 00 - 11 - 42 - 24 - 1
Maastricht H13 - 21 - 44 - 30 - 43 - 25 - 2
MEP H13 - 54 - 12 - 11 - 20 - 27 - 3
Oss H15 - 02 - 34 - 03 - 12 - 23 - 35 - 3
Rosmalen H14 - 25 - 51 - 21 - 11 - 42 - 4
Weert H14 - 32 - 11 - 32 - 2