Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule C

5e in poule 1e klasse Heren senioren Poule C
2e in poule Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 01
1e in poule Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 03
1e in poule Silvercup - KO32 Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 06
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 mei
1
Weert H1
0
MEP H1
3
Maastricht H1
4
Helmond H1
4
Oss H1
0
Venlo H1
2
HOD H1
0
HCAS H1
3
Hopbel H1
1
Concordia H1
4
Berkel-Enschot H1
3
Rosmalen H1

Wedstrijdschema

Thuis
12-08-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd
Thuis
19-08-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd
Uit
22-08-2018 14:45
Veld: WTR
Nr.
Oefenwedstrijd
H1
Uit
24-08-2018
Nr.
EHV Toernooi
H1
Uit
25-08-2018
Nr.
EHV Toernooi
H1
Uit
26-08-2018
Nr.
EHV Toernooi
Thuis
02-09-2018 14:45
Veld: WTR1
Nr.
Oefenwedstrijd

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venlo H12218228136057
2.Helmond H12217417334057
3.HCAS H1229675747038
4.Weert H122120105652036
5.Oss H12210486043036
6.Berkel-Enschot H12210486368034
7.HOD H1229494550033
8.MEP H12284105352032
9.Maastricht H12262146172021
10.Hopbel H12244143563019
11.Concordia H12237124574018
12.Rosmalen H12243154583015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond H111003203
2.Oss H110012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H122006406
2.MEP H120115601
3.Venlo H120115601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H111004203
2.Scoop H110012400

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
wo
20:00
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 mei
12:15
JA3MOP JA2
Scheidsrechters: H1 (Jasper van den Boogaard, Cas van Grunsven)
Veld: WTR2
Zaterdag 2 juni
15:45
JA3Bommelerwaard JA2
Scheidsrechters: H1 (Bob Berens, Mas van Eeuwijk)
Veld: KG4

Team resultaten

BerConHCAHelHODHopMaaMEPOssRosVenWee
Berkel-Enschot H14 - 35 - 72 - 95 - 23 - 33 - 41 - 31 - 04 - 34 - 43 - 2
Concordia H13 - 41 - 13 - 32 - 32 - 22 - 12 - 23 - 34 - 21 - 63 - 2
HCAS H12 - 25 - 23 - 33 - 23 - 13 - 43 - 13 - 04 - 11 - 14 - 2
Helmond H15 - 13 - 13 - 22 - 15 - 16 - 24 - 11 - 14 - 31 - 04 - 2
HOD H13 - 32 - 12 - 00 - 22 - 14 - 32 - 12 - 23 - 20 - 20 - 3
Hopbel H11 - 33 - 11 - 01 - 13 - 33 - 21 - 31 - 32 - 30 - 51 - 2
Maastricht H12 - 48 - 32 - 23 - 40 - 23 - 23 - 41 - 23 - 31 - 55 - 0
MEP H13 - 13 - 31 - 10 - 13 - 44 - 24 - 22 - 47 - 02 - 42 - 3
Oss H12 - 46 - 26 - 32 - 31 - 13 - 16 - 22 - 34 - 04 - 02 - 4
Rosmalen H13 - 21 - 11 - 32 - 64 - 35 - 22 - 52 - 20 - 43 - 41 - 4
Venlo H13 - 15 - 23 - 23 - 03 - 17 - 24 - 36 - 23 - 15 - 12 - 1
Weert H11 - 35 - 03 - 20 - 34 - 30 - 14 - 21 - 03 - 27 - 33 - 6

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 01".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO32 Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 06".