Heren 1

1e in poule Heren senioren 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Heren senioren 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss H11210114722031
2.Kromhouters H1129123721028
3.GCHC H1127233421023
4.USHC H1127233120023
5.GHBS H1126332921021
6.Apeldoorn H1126153034019
7.EHV H1126062419018
8.Amersfoort H1123362633012
9.Bully H1122462232010
10.QZ H112219173607
11.Shinty H112138133106
12.Leusden H112138183806

Teambegeleiders (6)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
wo
20:00
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
veld 2 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

QZ H1EHV HUSHC ShintOss HLeusdKromhGHBS GCHC BullyApeldAmers
QZ H10 - 24 - 02 - 31 - 41 - 21 - 2
EHV H11 - 23 - 00 - 14 - 26 - 1
USHC H17 - 14 - 13 - 12 - 33 - 02 - 22 - 1
Shinty H10 - 12 - 51 - 12 - 21 - 4
Oss H14 - 04 - 25 - 05 - 37 - 1
Leusden H12 - 20 - 11 - 52 - 63 - 33 - 43 - 2
Kromhouters H14 - 13 - 12 - 13 - 16 - 50 - 1
GHBS H14 - 13 - 20 - 14 - 12 - 22 - 0
GCHC H16 - 13 - 10 - 12 - 35 - 1
Bully H12 - 31 - 01 - 31 - 03 - 32 - 52 - 2
Apeldoorn H12 - 30 - 14 - 24 - 43 - 2
Amersfoort H12 - 21 - 14 - 31 - 22 - 3