Heren 1

2e in poule Heren senioren 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Uit
07-03-2021
Nr. 465726
Thuis
14-03-2021
Nr. 465733
EHV H1
H1
Uit
21-03-2021
Nr. 465738
H1
Apeldoorn H1
Thuis
28-03-2021
Nr. 465744
Uit
03-04-2021
Nr. 465752
H1
Amersfoort H1
Thuis
11-04-2021
Nr. 465756
Bully H1
H1
Uit
18-04-2021
Nr. 465759
H1
Leusden H1
Thuis
25-04-2021
Nr. 465769
Uit
02-05-2021
Nr. 465774
H1
USHC H1
Thuis
09-05-2021
Nr. 465783
Uit
16-05-2021
Nr. 465785

Poule stand (2e in poule Heren senioren 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.USHC H16420166014
2.Oss H15410176013
3.Kromhouters H16330198012
4.GHBS H163212311011
5.GCHC H1430120609
6.EHV H16213101607
7.Amersfoort H16213102107
8.Apeldoorn H16141121207
9.QZ H16114121704
10.Shinty H1511371604
11.Leusden H16105112903
12.Bully H16024152402

Teambegeleiders (5)

Spelers (19)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
do
18:00
-
18:15
veld 1 (Waterveld) (AB)
do
18:15
-
19:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
do
20:30
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

QZ H1EHV HUSHC ShintOss HLeusdKromhGHBS GCHC BullyApeldAmers
QZ H11 - 20 - 5
EHV H12 - 24 - 30 - 4
USHC H12 - 12 - 2
Shinty H11 - 21 - 3
Oss H13 - 03 - 1
Leusden H11 - 61 - 36 - 5
Kromhouters H14 - 01 - 16 - 0
GHBS H18 - 11 - 1
GCHC H18 - 21 - 27 - 2
Bully H12 - 22 - 32 - 4
Apeldoorn H11 - 31 - 13 - 3
Amersfoort H11 - 51 - 63 - 1