Heren 1

2e in poule Heren senioren 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
6
Kromhouters H1
0
Amersfoort H1
6
Leusden H1
5
Bully H1
3
Oss H1
1
EHV H1
2
USHC H1
1
QZ H1
Zondag 13 september
3
Amersfoort H1
1
Leusden H1
1
Apeldoorn H1
1
USHC H1
4
EHV H1
3
GHBS H1
7
GCHC H1
2
Bully H1
1
Shinty H1
2
Oss H1
Zondag 6 september
8
GHBS H1
1
Shinty H1
2
Bully H1
4
Amersfoort H1
1
Kromhouters H1
1
Apeldoorn H1
1
Leusden H1
6
QZ H1

Wedstrijdschema

Apeldoorn H1
H1
Uit
27-09-2020 14:45
veld 1 /Autohaas (Waterveld)
Nr. 438270
Thuis
04-10-2020 14:45
Veld: WTR1
Nr. 438279
Amersfoort H1
H1
Uit
11-10-2020 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 438282
Thuis
18-10-2020
Nr. 492863
H1
Bully H1
Thuis
25-10-2020
Nr. 438291
Leusden H1
H1
Uit
01-11-2020 14:45
1. Rabobank veld (Waterveld)
Nr. 438297
Thuis
08-11-2020
Nr. 438300
USHC H1
H1
Uit
15-11-2020
Nr. 438311
Thuis
22-11-2020
Nr. 438315
Uit
07-03-2021
Nr. 465726
Thuis
14-03-2021
Nr. 465733
EHV H1
H1
Uit
21-03-2021
Nr. 465738
H1
Apeldoorn H1
Thuis
28-03-2021
Nr. 465744
Uit
03-04-2021
Nr. 465752
H1
Amersfoort H1
Thuis
11-04-2021
Nr. 465756
Bully H1
H1
Uit
18-04-2021
Nr. 465759
H1
Leusden H1
Thuis
25-04-2021
Nr. 465769
Uit
02-05-2021
Nr. 465774
H1
USHC H1
Thuis
09-05-2021
Nr. 465783
Uit
16-05-2021
Nr. 465785

Poule stand (2e in poule Heren senioren 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.USHC H132106207
2.Oss H122005206
3.Amersfoort H132017906
4.Kromhouters H1312011505
5.GHBS H1311114804
6.QZ H1311111704
7.GCHC H111007203
8.EHV H131025903
9.Leusden H1310281403
10.Apeldoorn H130305503
11.Bully H1300391700
12.Shinty H1200221000

Teambegeleiders (5)

Spelers (19)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
do
18:00
-
18:15
veld 1 (Waterveld) (AB)
do
18:15
-
19:00
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
do
20:30
-
22:15
veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
14:40
JA2Boekel JA1
Scheidsrechters: H1
Veld: WTR2

Team resultaten

QZ H1EHV HUSHC ShintOss HLeusdKromhGHBS GCHC BullyApeldAmers
QZ H1
EHV H14 - 3
USHC H12 - 1
Shinty H11 - 2
Oss H13 - 1
Leusden H11 - 66 - 5
Kromhouters H11 - 16 - 0
GHBS H18 - 1
GCHC H17 - 2
Bully H12 - 4
Apeldoorn H11 - 1
Amersfoort H13 - 1