Heren 3

5e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
1
Hopbel H4
3
Oedenrode H3
3
Oss H3
2
Tilburg H9
3
DES H3
3
Tilburg H7
4
Udenhout H1
2
Warande H4
4
Rosmalen H3
1
Den Bosch H9
Zondag 4 oktober
2
Tilburg H7
3
Rosmalen H3
5
Tilburg H9
0
Udenhout H1
1
Oedenrode H3
3
Oss H4
3
Warande H4
0
Hopbel H4
2
Eindhoven H4
6
DES H3
3
Den Bosch H9
3
Oss H3
Zondag 27 september
5
Tilburg H9
0
Den Bosch H9
5
Oss H3
2
Tilburg H7
3
Rosmalen H3
2
Eindhoven H4
3
Oss H4
2
Warande H4
4
Udenhout H1
1
Hopbel H4

Wedstrijdschema

Thuis
25-10-2020 12:00
Nr. 474869
AFGELAST,
Uit
01-11-2020 12:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 474874
AFGELAST,
Thuis
08-11-2020 12:00
Nr. 474879
AFGELAST,
Oss H4
H3
Uit
15-11-2020
Nr. 474888
Thuis
22-11-2020
Nr. 474891
Thuis
07-03-2021
Nr. 492459
Uit
14-03-2021
Nr. 496550
H3
Eindhoven H4
Thuis
21-03-2021
Nr. 496553
HC Tilburg H7
H3
Uit
28-03-2021
Nr. 496565
Thuis
11-04-2021
Nr. 496569
HC Tilburg H9
H3
Uit
18-04-2021
Nr. 496578
Uit
25-04-2021
Nr. 496584
Thuis
16-05-2021
Nr. 496588
Uit
30-05-2021
Nr. 496591
H3
Oss H4
Thuis
06-06-2021
Nr. 496596
Uit
13-06-2021
Nr. 496606

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg H96501267015
2.Udenhout H164021815012
3.Warande H463122216010
4.DES H363122016010
5.Oss H45302131209
6.Oedenrode H36303121609
7.Rosmalen H36303111609
8.Oss H36222181808
9.Eindhoven H45203161506
10.Hopbel H46204101506
11.Tilburg H76114132104
12.Den Bosch H96114102204

Spelers (16)

Team resultaten

EindhTilbuTilbuDES HDen BWaranUdenhRosmaOss HOss HOedenHopbe
Eindhoven H42 - 67 - 24 - 1
Tilburg H95 - 05 - 0
Tilburg H71 - 44 - 32 - 3
DES H33 - 33 - 1
Den Bosch H93 - 11 - 23 - 3
Warande H45 - 53 - 0
Udenhout H14 - 25 - 24 - 1
Rosmalen H33 - 24 - 11 - 5
Oss H43 - 13 - 2
Oss H33 - 25 - 21 - 2
Oedenrode H32 - 72 - 01 - 3
Hopbel H44 - 03 - 21 - 3