Heren 4 zaal

2e in poule Heren senioren reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
4
Liberty H3
4
Don Quishoot H5
Zondag 22 december 2019
9
Oss H4
2
Liberty H3
2
Breda H4
8
Oudenbosch H1

Wedstrijdschema

Uit
26-01-2020 18:20
Breda
Nr. 342728
Locatie: Haagse Beemden, De, BREDA - Breda Zaalleiding: Breda
Breda H4
H4
Uit
26-01-2020 19:10
Breda
Nr. 342726
Locatie: Haagse Beemden, De, BREDA - Breda Zaalleiding: Breda
Thuis
09-02-2020 14:30
Nr. 342737
Scheidsrechters: H1, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Liberty H4
Don Quishoot H5
Thuis
09-02-2020 15:20
Nr. 342736
Scheidsrechters: H1, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
H4
Don Quishoot H5
Thuis
09-02-2020 16:10
Nr. 342738
Scheidsrechters: H1, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Thuis
16-02-2020 16:10
Nr. 342745
Locatie: Studentensportcentrum Eindhoven, EINDHOVEN - Don Quishoot Zaalleiding: Don Quishoot
Don Quishoot H5
H4
Uit
16-02-2020 17:00
Don Quishoot
Nr. 342742
Locatie: Studentensportcentrum Eindhoven, EINDHOVEN - Don Quishoot Zaalleiding: Don Quishoot

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oudenbosch H166002714018
2.Oss H465014113015
3.Liberty H46222241408
4.Liberty H36213232507
5.Hopbel H36213151907
6.Don Quishoot H56123181705
7.Breda H4600675300

Begeleiders (2)

Spelers (11)

Fluit dienst

Zaterdag 8 februari
15:45
JB2Berkel Enschot JB2
Scheidsrechters: H4 (Roel Heijmans, Laurens Jansen), Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
16:35
Berkel Enschot JB2Waalwijk JB2
Scheidsrechters: H4 (Roel Heijmans, Rutger van Peufflik), Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
17:25
Waalwijk JB2JB2
Scheidsrechters: H4 (Laurens Jansen, Rutger van Peufflik), Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Oss (Zaal kunststof ondergrond)
Zondag 9 februari
13:10
Oedenrode JC2JC2
Scheidsrechters: H4 (Bart Jansen, Jeroen Oldenborger), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
veld 1
Zaterdag 15 februari
09:50
Rosmalen MB2Eindhoven MB2
Scheidsrechters: H4 (Pepijn Muller, Sam Pullens), Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
10:40
MB2Eindhoven MB2
Scheidsrechters: H4 (Bart Jansen, Sam Pullens), Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss

Team resultaten

BredaLiberOss HHopbeDon QOudenLiber
Breda H41 - 112 - 8
Liberty H45 - 7
Oss H415 - 09 - 2
Hopbel H3
Don Quishoot H5
Oudenbosch H15 - 35 - 3
Liberty H34 - 4