Heren 4 zaal

5e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Uit
22-03-2020
Nr. 266015
Thuis
29-03-2020
Nr. 266023
Uit
05-04-2020
Nr. 266028
H4
Oranje-Rood H16
Thuis
19-04-2020
Nr. 275376
Uit
03-05-2020
Nr. 273323
Oranje-Rood H11
H4
Uit
10-05-2020
Nr. 266033
H4
HC Tilburg H7
Thuis
17-05-2020
Nr. 266044
Oss H3
H4
Uit
24-05-2020
Nr. 266045
Uit
07-06-2020
Nr. 266052
Thuis
14-06-2020
Nr. 266056

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen H3106402415022
2.Tilburg H9116322623021
3.Den Bosch H9115512011020
4.Oranje-Rood H11104332526015
5.Oss H3104242826014
6.Oss H4113532829014
7.Udenhout H1114162928013
8.DES H3113442830013
9.Oranje-Rood H16113441620013
10.Oedenrode H3103252421011
11.Hopbel H4113172031010
12.Tilburg H711227253308

Begeleiders (1)

Spelers (16)

Team resultaten

OranjOranjTilbuTilbuDES HDen BUdenhRosmaOss HOss HOedenHopbe
Oranje-Rood H162 - 21 - 12 - 0
Oranje-Rood H115 - 11 - 31 - 1
Tilburg H91 - 04 - 24 - 31 - 14 - 43 - 2
Tilburg H72 - 35 - 43 - 13 - 63 - 3
DES H32 - 22 - 22 - 72 - 1
Den Bosch H95 - 02 - 03 - 22 - 01 - 01 - 1
Udenhout H13 - 35 - 22 - 31 - 2
Rosmalen H31 - 03 - 31 - 14 - 23 - 2
Oss H44 - 21 - 01 - 13 - 52 - 23 - 1
Oss H34 - 10 - 02 - 1
Oedenrode H32 - 33 - 43 - 20 - 24 - 48 - 1
Hopbel H41 - 01 - 24 - 23 - 13 - 4