Jongens A1 zaal

1e in poule Jongens A 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 december
7
Gemert JA2
0
Mierlo JA1
2
Mierlo JA1
5
Geldrop JA2
Zondag 1 december
6
Oss JA1
0
Oranje-Rood JA4
4
Oranje-Rood JA4
4
Geldrop JA2
4
Oss JA1
2
Geldrop JA2

Wedstrijdschema

Uit
05-01-2020 14:15
Nr. 335798
Locatie: , - Zaalleiding: Gemert
Uit
05-01-2020 14:15
veld 1 / Hal 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 359561
Locatie: Molenbroek, GEMERT - veld 1 / Hal 2 Zaalleiding: Gemert
Thuis
05-01-2020 15:05
Nr. 335799
Locatie: , - Zaalleiding: Gemert
Uit
11-01-2020 11:40
Mierlo
Nr. 359562
Locatie: Tivoli, EINDHOVEN - Mierlo Zaalleiding: Mierlo
Deurne
JA1
Uit
11-01-2020 12:30
Nr. 335802
Locatie: , - Zaalleiding: Mierlo
Deurne JA1
JA1
Uit
11-01-2020 12:30
Mierlo
Nr. 359563
Locatie: Tivoli, EINDHOVEN - Mierlo Zaalleiding: Mierlo
Uit
11-01-2020 13:20
Nr. 335803
Locatie: , - Zaalleiding: Mierlo
Thuis
26-01-2020 18:15
Nr. 335809
Locatie: , - Zaalleiding: Oss
Thuis
26-01-2020 18:15
Nr. 359570
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Geldrop JA2
Mierlo JA1
Thuis
26-01-2020 19:05
Nr. 359567
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Thuis
26-01-2020 19:05
Nr. 335807
Locatie: , - Zaalleiding: Oss
Uit
26-01-2020 19:55
Oss (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 359566
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Let op: Reserve tenue
Oranje-Rood
JA1
Uit
08-02-2020 16:30
Nr. 335814
Locatie: , - Zaalleiding: Oranje-Rood
Oranje-Rood JA4
JA1
Uit
08-02-2020 16:30
veld 1, OR
Nr. 359573
Locatie: Indoorsportcentrum, EINDHOVEN - veld 1, OR Zaalleiding: Oranje-Rood
Thuis
08-02-2020 17:20
Nr. 335815
Locatie: , - Zaalleiding: Oranje-Rood
Thuis
08-02-2020 17:20
Nr. 359574
Locatie: Indoorsportcentrum, EINDHOVEN - veld 1, OR Zaalleiding: Oranje-Rood
Uit
16-02-2020 13:30
Nr. 335821
Locatie: , - Zaalleiding: Helmond
JA1
Deurne JA1
Thuis
16-02-2020 13:30
Nr. 359576
Locatie: Suytkade, HELMOND - Veld 2, Helmond Zaalleiding: Helmond
JA1
Deurne
Thuis
16-02-2020 14:20
Nr. 335819
Locatie: , - Zaalleiding: Helmond

Poule stand (1e in poule Jongens A 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss JA1220010206
2.Gemert JA2320113606
3.Deurne JA1220010506
4.Oranje-Rood JA43111181004
5.Geldrop JA25113162004
6.Mierlo JA1300322600

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

GemerOranjDeurnGeldrMierlHelmoOss J
Gemert JA27 - 0
Oranje-Rood JA44 - 4
Deurne JA1
Geldrop JA2
Mierlo JA12 - 5
Helmond JA3
Oss JA16 - 04 - 2