Jongens B1

4e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
2
MOP JB3
3
Rosmalen JB2
Zaterdag 18 september
0
MOP JB3
8
Bommelerwaard JB1
4
Rosmalen JB2
1
Den Bosch JB3
Zaterdag 11 september
2
Den Bosch JB3
7
Oss JB1
7
Bommelerwaard JB1
2
Rosmalen JB2

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 08:45
Veld: WTR1
Nr. 550313
Scheidsrechters: H1
Uit
09-10-2021 16:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 550316
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN

Poule stand (4e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard JB1330024509
2.Berlicum JB1330011309
3.Rosmalen JB2320191006
4.Oss JB13102111303
5.Den Bosch JB3300341300
6.MOP JB3300331800

Spelers (17)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
14:40
JD2Gemert JD1
Scheidsrechters: JB1 (Ben Lodewijkx, Sef Lunter)
Veld: WTR2

Overige activiteiten

Zaterdag 2 oktober
10:00 – 12:00
Infobalie 2: Jongens B1

Team resultaten

Den BRosmaBerliOss JMOP JBomme
Den Bosch JB32 - 7
Rosmalen JB24 - 1
Berlicum JB1
Oss JB1
MOP JB32 - 30 - 8
Bommelerwaard JB17 - 2