Jongens B1 zaal

2e in poule Jongens B 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
6
Geel-Zwart JB1
3
Oranje-Rood JB3
9
Oedenrode JB1
2
Oranje-Rood JB3
2
Geel-Zwart JB1
4
Oedenrode JB1

Wedstrijdschema

Thuis
19-01-2020 16:15
Nr. 335125
Scheidsrechters: Max van Uden, Willem-Jan Karstens, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Heeze JB1
Geel Zwart JB1
Thuis
19-01-2020 17:05
Nr. 335123
Scheidsrechters: Max van Uden, Roan van den Berk, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Uit
19-01-2020 17:55
Oss (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 335120
Scheidsrechters: Roan van den Berk, Willem-Jan Karstens, CS+, Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
Oranje-Rood JB3
JB1
Uit
01-02-2020 16:30
veld 1, OR
Nr. 335129
Locatie: Indoorsportcentrum, EINDHOVEN - veld 1, OR Zaalleiding: Oranje-Rood
Thuis
01-02-2020 17:20
Nr. 335130
Locatie: Indoorsportcentrum, EINDHOVEN - veld 1, OR Zaalleiding: Oranje-Rood
Thuis
09-02-2020 09:00
Nr. 335132
Scheidsrechters: Willem-Jan Karstens, Roan van den Berk, CS+, Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
Oranje-Rood JB3
Geel Zwart JB1
Thuis
09-02-2020 09:50
Nr. 335131
Scheidsrechters: Willem-Jan Karstens, Daan Karstens, CS+, Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
JB1
Oranje-Rood JB3
Thuis
09-02-2020 10:40
Nr. 335133
Scheidsrechters: Roan van den Berk, Daan Karstens, CS+, Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss

Poule stand (2e in poule Jongens B 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode JB185123625016
2.Oss JB153112612010
3.Geel-Zwart JB163121911010
4.Heeze JB16303112109
5.Gemert JB16213191807
6.Den Bosch JB35122101605
7.Oranje-Rood JB3400492700

Begeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

OranjDen BGemerOss JOedenHeezeGeel-
Oranje-Rood JB31 - 8
Den Bosch JB32 - 24 - 4
Gemert JB12 - 32 - 2
Oss JB13 - 4
Oedenrode JB19 - 2
Heeze JB1
Geel-Zwart JB16 - 34 - 02 - 44 - 0