Jongens B2 zaal

6e in poule Jongens B najaarscompetitie 4e klasse B
5e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venlo JB3 / Tegelen JB35500346015
2.Horst JB154013013012
3.Heeze JB25203132206
4.Civicum JB1/ Boxmeer JB15203102006
5.Uden JB25104101803
6.Oss JB25104102803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP JB35500153015
2.Geel-Zwart JB254012511012
3.Dommel JB15203121606
4.Uden JB2520341006
5.Oss JB2520351206
6.Rosmalen JB3500511000

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

VenloHeezeHorstUden Oss JCivic
Venlo JB3 / Tegelen JB38 - 210 - 111 - 2
Heeze JB24 - 12 - 3
Horst JB17 - 111 - 0
Uden JB20 - 33 - 40 - 5
Oss JB22 - 5
Civicum JB1/ Boxmeer JB11 - 24 - 22 - 3
Geel-RosmaUden Oss JMOP JDomme
Geel-Zwart JB2
Rosmalen JB30 - 20 - 1
Uden JB20 - 61 - 0
Oss JB21 - 02 - 00 - 2
MOP JB32 - 15 - 0
Dommel JB10 - 25 - 2