Jongens B3

3e klasse Jongens B lentecompetitie Poule C

6e in poule 3e klasse Jongens B lentecompetitie Poule C
6e in poule 3e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
Helmond JB2
2
Eindhoven JB3
5
Heesch JB1
0
Boekel JB1
1
Oss JB3
1
Geldrop JB3
Zaterdag 11 mei
4
Eindhoven JB3
1
Oss JB3
1
Boekel JB1
2
Helmond JB2
2
Geldrop JB3
11
Heesch JB1
Vrijdag 10 mei
0
Oss JB3
2
Boekel JB1

Wedstrijdschema

Thuis
25-05-2019 15:45
Veld: KG4
Nr. 56379
Scheidsrechters: H3 (Bas van Holten, Ronald van den Hurk)
Uit
01-06-2019 14:00
Veld: ZAND
Nr. 56285
Locatie: Sportp. 'De Braaken', HEESCH - veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heesch JB176104311019
2.Helmond JB275202714017
3.Eindhoven JB374033315012
4.Boekel JB18314820010
5.Geldrop JB3711573104
6.Oss JB38017113801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen JB3108023117024
2.Dommel JB1107125615022
3.Cranendonck JB1107124613022
4.Den Bosch JB4105053219015
5.Best JB210208234306
6.Oss JB310001038400

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
09:00
M8E4Den Bosch M8E5
Scheidsrechters: JB3 (Sjoerd van Driel, Lars van der Heijden)
Veld: KG4-CD
09:15
M8E3MOP M8E3
Scheidsrechters: JB3 (Skip van de Wiel, Finn Lauran Zondag)
Veld: KG4-AB

Overige activiteiten

Zaterdag 15 juni
15:00 – 16:30
Infobalie 5: Jongens B3

Team resultaten

BoeEinGelHeeHelOss
Boekel JB11 - 00 - 61 - 23 - 1
Eindhoven JB35 - 01 - 34 - 1
Geldrop JB32 - 32 - 112 - 1
Heesch JB15 - 03 - 29 - 05 - 5
Helmond JB21 - 15 - 25 - 06 - 4
Oss JB30 - 21 - 161 - 12 - 4
BesCraDenDomOssRos
Best JB20 - 51 - 33 - 97 - 22 - 4
Cranendonck JB16 - 32 - 11 - 414 - 07 - 0
Den Bosch JB44 - 11 - 00 - 710 - 01 - 2
Dommel JB15 - 22 - 22 - 018 - 01 - 5
Oss JB31 - 20 - 60 - 120 - 70 - 3
Rosmalen JB34 - 22 - 34 - 02 - 15 - 0