Jongens B3

6e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
1
Helmond JB3
1
Mierlo JB2
3
Venray JB1
3
Geel-Zwart JB2
22
Peel en Maas JB1
1
Oss JB3
Zaterdag 12 september
18
Geel-Zwart JB2
1
Oss JB3
0
Mierlo JB2
2
Peel en Maas JB1
3
Venray JB1
1
Helmond JB3
Zaterdag 5 september
2
Peel en Maas JB1
3
Venray JB1
3
Oss JB3
4
Mierlo JB2
0
Helmond JB3
3
Geel-Zwart JB2

Wedstrijdschema

Thuis
26-09-2020 13:20
Veld: KG3
Nr. 490510
Scheidsrechters: HJ1
Uit
03-10-2020 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 490514

Poule stand (6e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart JB2321024407
2.Venray JB132109607
3.Peel en Maas JB1320126406
4.Mierlo JB231115604
5.Helmond JB330122701
6.Oss JB3300354400

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

wo
18:45
-
20:00
veld 3 (Zandveld) (CD)
vr
19:15
-
20:30
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
08:30
MD5MEP MD6
Scheidsrechters: JB3 (Stijn Hemrica, Willem van Hulst)
Veld: KG3

Overige activiteiten

Zaterdag 28 november
15:00 – 16:30
Infobalie 5: Jongens B3

Team resultaten

Peel MierlGeel-VenraOss JHelmoDomme
Peel en Maas JB12 - 322 - 1
Mierlo JB20 - 2
Geel-Zwart JB218 - 1
Venray JB13 - 33 - 1
Oss JB33 - 4
Helmond JB31 - 10 - 3
Dommel JB1