Jongens C2

2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D

5e in poule 2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D
4e in poule 2e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Oss JC2
7
Bommelerwaard JC1
8
Liempde JC1
0
Rosmalen JC3
4
HOD JC2/ DVS JC1
4
MEP JC2
Donderdag 16 mei
1
Rosmalen JC3
1
MEP JC2
Zaterdag 11 mei
2
Bommelerwaard JC1
3
Liempde JC1
2
Rosmalen JC3
0
HOD JC2/ DVS JC1
1
MEP JC2
5
Oss JC2

Wedstrijdschema

Thuis
25-05-2019 14:00
Veld: WTR2
Nr. 48295
Scheidsrechters: JB1 (Rik Boelen, Jules Megens)
Uit
01-06-2019 10:30
Veld: ZAND
Nr. 48222
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Thuis
15-06-2019 08:45
Veld: WTR2
Nr. 48298
Scheidsrechters: JA1 (Thijs Kuiper, Hugo Uitdehaag)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde JC17610444019
2.Bommelerwaard JC17511425016
3.HOD JC2/ DVS JC173131522010
4.Rosmalen JC383141325010
5.Oss JC27205123106
6.MEP JC28026115002
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liberty JC19900589027
2.Tilburg JC397025416021
3.Were Di JC25302241109
4.Oss JC29135102706
5.MOP JC49126134405
6.Den Bosch JC4903686003

Begeleiders (1)

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
11:15
ME2Rosmalen ME4
Scheidsrechters: JC2 (Gijs Lauwen, Nick van Lith)
Veld: KG5-A
11:15
ME4Hopbel ME1
Scheidsrechters: JC2 (Willem Hulst, Kees Kemkens)
Veld: KG5-B
Zaterdag 15 juni
10:15
ME2Den Bosch ME4
Scheidsrechters: JC2 (Marinus van Grunsven, Stijn Hemrica)
Veld: KG5-A
10:15
ME4Geel Zwart ME3
Scheidsrechters: JC2 (Max van Cappellen, Jelle van de Coevering)
Veld: KG5-B

Overige activiteiten

Zaterdag 1 juni
10:30 – 12:00
Infobalie 2: Jongens C2

Team resultaten

BomHODLieMEPOssRos
Bommelerwaard JC12 - 315 - 06 - 0
HOD JC20 - 64 - 42 - 14 - 1
Liempde JC11 - 15 - 014 - 08 - 0
MEP JC23 - 51 - 50 - 2
Oss JC20 - 71 - 74 - 2
Rosmalen JC31 - 52 - 00 - 61 - 16 - 1
DenLibMOPOssTilWer
Den Bosch JC42 - 70 - 70 - 00 - 111 - 10
Liberty JC110 - 07 - 04 - 03 - 23 - 0
MOP JC41 - 11 - 101 - 20 - 8
Oss JC23 - 31 - 71 - 11 - 2
Tilburg JC311 - 13 - 79 - 03 - 25 - 2
Were Di JC26 - 26 - 0