Jongens C2

6e in poule Jongens C voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
1
Oss JC2
2
MEP JC3
Zaterdag 18 september
0
MEP JC3
6
Waalwijk/DES JC1
4
Dommel JC2
3
Den Bosch JC5
Zaterdag 11 september
5
Den Bosch JC5
2
Oss JC2
4
Waalwijk/DES JC1
1
Dommel JC2
0
Vlijmen JC2
6
MEP JC3

Wedstrijdschema

Dommel JC2
JC2
Uit
02-10-2021 12:30
veld 2 (Zandveld)
Nr. 554816
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, SINT-MICHIELSGESTEL
Thuis
09-10-2021 16:30
Veld: WTR2
Nr. 554820
Scheidsrechters: HJ1

Poule stand (6e in poule Jongens C voorcompetitie 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waalwijk/DES JC1321012307
2.MEP JC332018706
3.Den Bosch JC5311110804
4.Dommel JC2311191104
5.Vlijmen JC2311191204
6.Oss JC2300351200

Spelers (22)

Team resultaten

DommeMEP JVlijmDen BWaalwOss J
Dommel JC24 - 3
MEP JC30 - 6
Vlijmen JC20 - 6
Den Bosch JC55 - 2
Waalwijk/DES JC14 - 1
Oss JC21 - 2