Jongens C2 zaal

3e in poule Jongens C 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
0
Hopbel JC1
6
Oedenrode JC2
4
Oss JC2
2
Vlijmen JC1
4
HOCO JC2
2
Hopbel JC1
5
Oss JC2
5
DVS JC1
0
Vlijmen JC1
11
DVS JC1
9
Oedenrode JC2
0
HOCO JC2
Zondag 12 januari
5
Oss JC2
4
MEP JC3
13
Oedenrode JC2
2
MEP JC3
1
Oss JC2
5
Oedenrode JC2
Zaterdag 4 januari
1
Hopbel JC1
1
DVS JC1

Wedstrijdschema

JC2
HOCO JC2
Thuis
09-02-2020 11:30
Nr. 341033
Scheidsrechters: Rutger van den Berg, Jeroen Oldenborger, H4, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
HOCO JC2
Oedenrode JC2
Thuis
09-02-2020 12:20
Nr. 341019
Scheidsrechters: Rutger van den Berg, Bart Jansen, H4, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Uit
09-02-2020 13:10
veld 1
Nr. 341020
Scheidsrechters: H4 (Bart Jansen, Jeroen Oldenborger), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Thuis
16-02-2020 12:30
Nr. 341026
Locatie: Dommelhal, De, BOXTEL - veld 1 Zaalleiding: MEP
Uit
16-02-2020 13:20
veld 1
Nr. 341025
Locatie: Dommelhal, De, BOXTEL - veld 1 Zaalleiding: MEP

Poule stand (3e in poule Jongens C 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS JC1105414225019
2.Oedenrode JC26510446016
3.Oss JC284223028014
4.HOCO JC284043230012
5.Hopbel JC18224192608
6.MEP JC38215264407
7.Vlijmen JC1600674100

Begeleiders (2)

Spelers (12)

Team resultaten

DVS JMEP JOedenVlijmHopbeOss JHOCO
DVS JC12 - 23 - 1
MEP JC35 - 4
Oedenrode JC213 - 29 - 0
Vlijmen JC10 - 111 - 5
Hopbel JC11 - 10 - 63 - 4
Oss JC25 - 55 - 41 - 54 - 2
HOCO JC22 - 44 - 26 - 4