Jongens D2 zaal

6e in poule Jongens D 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
6
Berlicum JD1
1
Oss JD2
Zaterdag 4 januari
3
Oedenrode JD1
1
Hopbel JD1

Wedstrijdschema

Thuis
01-02-2020 15:00
Nr. 342815
Scheidsrechters: JA1 (Thijmen Jagers, Rik Boelen), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Gemert JD1
Rosmalen JD2
Thuis
01-02-2020 15:50
Nr. 342811
Scheidsrechters: JA1 (Stan Droomers, Thijmen Jagers), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Thuis
01-02-2020 16:40
Nr. 342814
Scheidsrechters: JA1 (Stan Droomers, Rik Boelen), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Uit
16-02-2020 16:20
Veld 1
Nr. 342827
Locatie: Run, De, BERLICUM NB - Veld 1 Zaalleiding: Berlicum
JD2
Berlicum JD1
Thuis
16-02-2020 17:10
Nr. 342826
Locatie: Run, De, BERLICUM NB - Veld 1 Zaalleiding: Berlicum

Poule stand (6e in poule Jongens D 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode JD165012612015
2.Berlicum JD164113216013
3.Rosmalen JD244001910012
4.Hopbel JD163122716010
5.Uden JD18305324209
6.Oss JD28107193703
7.Gemert JD1400462800

Begeleiders (6)

Spelers (13)

Team resultaten

BerliGemerRosmaHopbeOss JUden Oeden
Berlicum JD16 - 66 - 1
Gemert JD10 - 7
Rosmalen JD23 - 2
Hopbel JD13 - 4
Oss JD20 - 43 - 41 - 2
Uden JD1
Oedenrode JD13 - 16 - 5