Jongens D3 zaal

6e in poule Jongens D najaarscompetitie 4e klasse C
5e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP JD45500215015
2.Heesch JD1530214909
3.Helmond JD2530291009
4.Bommelerwaard JD1520314706
5.DVS JD15203131006
6.Oss JD3500513100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen JD15500801015
2.Berlicum JD254012012012
3.MOP JD35302252309
4.Gemert JD24103132303
5.Oss JD3410334503
6.Geldrop JD2500523900

Begeleiders (5)

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:00
-
18:15
veld 3 (Zandveld) (CD)
wo
16:00
-
17:15
veld 2 (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

HeescDVS JOss JMOP JHelmoBomme
Heesch JD14 - 22 - 4
DVS JD12 - 02 - 4
Oss JD30 - 50 - 6
MOP JD43 - 2
Helmond JD23 - 20 - 51 - 0
Bommelerwaard JD10 - 1
BerliGemerOss JGeldrNueneMOP J
Berlicum JD22 - 08 - 03 - 2
Gemert JD21 - 12
Oss JD30 - 72 - 1
Geldrop JD21 - 100 - 3
Nuenen JD1
MOP JD38 - 212 - 1