Meisjes A6

4e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule F

2e in poule 4e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule F
6e in poule 4e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
MEP MA4
3
Oss MA6
9
Heesch MA2
1
Den Bosch MA8
2
Dommel MA2
3
Bommelerwaard MA3
Zaterdag 11 mei
2
Bommelerwaard MA3
3
MEP MA4
2
Oss MA6
5
Heesch MA2
0
Den Bosch MA8
3
Dommel MA2

Wedstrijdschema

MA6
Dommel MA2
Thuis
25-05-2019 09:00
Veld: KG3
Nr. 49972
Scheidsrechters: D3 (Floortje Van Bergen, Lisanne Kunst)
Bommelerwaard MA3
MA6
Uit
01-06-2019 12:30
Veld: ZAND
Nr. 50146
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', ZALTBOMMEL - Veld 3
Thuis
15-06-2019 12:00
Veld: KG3
Nr. 49976
Scheidsrechters: Oss H2 (O) (Max Bongers, Joep van Rooij)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heesch MA26510225016
2.Oss MA675021510015
3.MEP MA473131510010
4.Dommel MA27304121009
5.Bommelerwaard MA36204122206
6.Den Bosch MA87106102903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart MA41010004016030
2.Gemert MA2105143124016
3.Berlicum MA3103343734012
4.Heesch MA3103251929011
5.Uden MA4103161423010
6.Oss MA610136142906

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
10:30
MD3HC Tilburg MD7
Scheidsrechters: MA6 (Milou van Leeuwen, Anne Oor)
Veld: WTR2
10:30
MD6HOCO MD8
Scheidsrechters: MA6 (Isabelle Kunst, Laura Kroon)
Veld: KG3
Zaterdag 15 juni
13:45
MC5Were Di MC3
Scheidsrechters: MA6 (Marleen van Heumen, Fay Horsten)
Veld: KG3
14:00
MD6Heesch MD3
Scheidsrechters: MA6 (Flo van den Akker, Ecem Gülpinar)
Veld: KG4

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
13:30 – 15:00
Infobalie 4: Meisjes A6

Team resultaten

BomDenDomHeeMEPOss
Bommelerwaard MA32 - 63 - 22 - 3
Den Bosch MA80 - 31 - 51 - 4
Dommel MA22 - 33 - 11 - 01 - 2
Heesch MA29 - 11 - 01 - 0
MEP MA46 - 23 - 01 - 12 - 3
Oss MA63 - 02 - 51 - 0
BerGeeGemHeeOssUde
Berlicum MA31 - 43 - 35 - 13 - 37 - 1
Geel-Zwart MA46 - 45 - 36 - 22 - 14 - 0
Gemert MA29 - 30 - 33 - 15 - 03 - 2
Heesch MA33 - 32 - 54 - 31 - 11 - 0
Oss MA61 - 61 - 23 - 12 - 41 - 4
Uden MA43 - 22 - 30 - 11 - 01 - 1