Meisjes B2

1e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule F

3e in poule 1e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule F
1e in poule 2e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
HOCO MB2
3
Berlicum MB1
6
Geel-Zwart MB1
1
Oss MB2
4
Dommel MB1
5
MEP MB1
Zaterdag 11 mei
1
Berlicum MB1
4
Geel-Zwart MB1
8
MEP MB1
0
HOCO MB2
1
Oss MB2
3
Dommel MB1
Maandag 6 mei
5
MEP MB1
1
Oss MB2

Wedstrijdschema

MB2
HOCO MB2
Thuis
25-05-2019 16:00
Veld: WTR1
Nr. 51148
Scheidsrechters: Marius Kramer, Gerard Ekelmans. CS+
Berlicum MB1
MB2
Uit
01-06-2019 08:45
Veld: SEMI
Nr. 50696
Locatie: Sportpark de Brand, BERLICUM NB - Veld 1
Thuis
15-06-2019 10:30
Veld: WTR2
Nr. 51144
Scheidsrechters: Gerard Ekelmans, Marius Kramer. CS+

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP MB17700369021
2.Geel-Zwart MB176014111018
3.Oss MB27304162609
4.Dommel MB17214193007
5.Berlicum MB17124112405
6.HOCO MB27016103301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MB2101000304030
2.Geel-Zwart MB210802269024
3.Bommelerwaard MB110604228018
4.Rosmalen MB2103161621010
5.Heesch MB110217102307
6.Berlicum MB210001094800

Team resultaten

BerDomGeeHOCMEPOss
Berlicum MB11 - 11 - 42 - 11 - 6
Dommel MB14 - 34 - 54 - 5
Geel-Zwart MB17 - 211 - 20 - 26 - 1
HOCO MB23 - 31 - 62 - 60 - 4
MEP MB14 - 18 - 05 - 1
Oss MB22 - 11 - 32 - 7
BerBomGeeHeeOssRos
Berlicum MB20 - 60 - 71 - 30 - 42 - 5
Bommelerwaard MB13 - 00 - 25 - 00 - 11 - 0
Geel-Zwart MB24 - 22 - 11 - 00 - 33 - 0
Heesch MB13 - 00 - 30 - 30 - 12 - 2
Oss MB29 - 21 - 03 - 14 - 13 - 0
Rosmalen MB24 - 22 - 30 - 33 - 10 - 1