Meisjes B2

1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse K
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Bommelerwaard
MB2
Uit
04-04-2020 14:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 424343
AFGELAST,
MB2
Boxmeer
Thuis
18-04-2020 10:30
Veld: WTR2
Nr. 424346
AFGELAST, , Scheidsrechters: DJ2
Thuis
09-05-2020 12:20
Veld: WTR2
Nr. 424350
Uit
16-05-2020 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 424353
Thuis
23-05-2020 12:20
Veld: WTR2
Nr. 424357
MB2
Bommelerwaard MB1
Thuis
06-06-2020 14:10
Veld: WTR2
Nr. 424358
Boxmeer MB1
MB2
Uit
13-06-2020 12:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 424363

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 2e klasse H".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MB25500195015
2.Deurne MB15401196012
3.Berlicum MB25302121009
4.Civicum MB2511351504
5.Gemert MB25104131403
6.Helmond MB3501442201

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Overige activiteiten

Zaterdag 13 juni
16:30 – 18:00
Infobalie 6: Meisjes B2

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 2e klasse H".

CivicGemerOss MHelmoDeurnBerli
Civicum MB21 - 10 - 3
Gemert MB22 - 3
Oss MB25 - 14 - 24 - 1
Helmond MB33 - 8
Deurne MB12 - 17 - 05 - 1
Berlicum MB24 - 04 - 12 - 0