Meisjes B2

1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse K
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
0
Civicum MB2
3
Deurne MB1
4
Berlicum MB2
1
Gemert MB2
Zaterdag 9 november
2
Berlicum MB2
0
Helmond MB3
2
Deurne MB1
1
Gemert MB2
5
Oss MB2
1
Civicum MB2
Zaterdag 2 november
5
Deurne MB1
1
Berlicum MB2
1
Civicum MB2
1
Helmond MB3
Zaterdag 26 oktober
4
Berlicum MB2
0
Civicum MB2
4
Oss MB2
2
Deurne MB1
3
Helmond MB3
8
Gemert MB2

Wedstrijdschema

MB2
Berlicum MB2
Thuis
23-11-2019 12:20
Veld: WTR2
Nr. 277945
Scheidsrechters: Oss H2 (O) (Stan Vos)

Poule stand (1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse K)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MB24400154012
2.Deurne MB1430112609
3.Berlicum MB2430111609
4.Gemert MB24103111103
5.Helmond MB3401341501
6.Civicum MB2401321301

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

CivicGemerOss MHelmoDeurnBerli
Civicum MB21 - 10 - 3
Gemert MB2
Oss MB25 - 14 - 2
Helmond MB33 - 8
Deurne MB12 - 15 - 1
Berlicum MB24 - 04 - 12 - 0