Meisjes B2

1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse K
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse K)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MB25500195015
2.Deurne MB15401196012
3.Berlicum MB25302121009
4.Civicum MB2511351504
5.Gemert MB25104131403
6.Helmond MB3501442201

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

CivicGemerOss MHelmoDeurnBerli
Civicum MB21 - 10 - 3
Gemert MB22 - 3
Oss MB25 - 14 - 24 - 1
Helmond MB33 - 8
Deurne MB12 - 17 - 05 - 1
Berlicum MB24 - 04 - 12 - 0