Meisjes B2

3e in poule Meisjes B voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
3
MOP MB2
1
Den Bosch MB3
2
Oss MB2
2
Rosmalen MB2
Zaterdag 18 september
7
Geel-Zwart MB1
1
MOP MB2
1
Oss MB2
7
Berlicum MB1
Zaterdag 11 september
1
Den Bosch MB3
5
Geel-Zwart MB1
1
MOP MB2
6
Oss MB2
9
Berlicum MB1
2
Rosmalen MB2

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 11:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 557801
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Thuis
09-10-2021 10:50
Veld: WTR2
Nr. 557805
Scheidsrechters: Marius Kramer, Dave van Donzel, CS+

Poule stand (3e in poule Meisjes B voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MB1330018409
2.Geel-Zwart MB1320113406
3.Oss MB2311191004
4.Den Bosch MB331024803
5.MOP MB2310251403
6.Rosmalen MB2301241301

Spelers (16)

Team resultaten

Den BRosmaOss MMOP MGeel-Berli
Den Bosch MB31 - 5
Rosmalen MB2
Oss MB22 - 21 - 7
MOP MB23 - 11 - 6
Geel-Zwart MB17 - 1
Berlicum MB19 - 2