Meisjes B2 zaal

3e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
2
Rosmalen MB2
0
Tilburg MB4
1
MOP MB2
2
Oss MB2
Zaterdag 19 september
1
MOP MB2
2
Best MB1
6
Dommel MB1
1
Rosmalen MB2
3
Tilburg MB4
4
Oss MB2
Zaterdag 12 september
4
Tilburg MB4
1
Dommel MB1
2
Oss MB2
3
Best MB1
2
Rosmalen MB2
0
MOP MB2
Zaterdag 5 september
3
Best MB1
1
Rosmalen MB2
2
MOP MB2
1
Tilburg MB4
6
Dommel MB1
2
Oss MB2

Wedstrijdschema

MOP
MB2
Uit
26-09-2020 10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 484721
Let op: Reserve tenue
Thuis
03-10-2020 12:45
Veld: WTR2
Nr. 484724
Scheidsrechters: Marc Wittenberg, Gerard Ekelmans, CS+

Poule stand (3e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MB14310106010
2.Dommel MB1421115907
3.Oss MB24202101306
4.Rosmalen MB242026906
5.Tilburg MB441038903
6.MOP MB241034703

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Trainingen

di
18:00
-
19:30
veld 3 (Zandveld) (AB)
wo
18:15
-
20:00
veld 3 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 3 oktober
13:30 – 15:00
Infobalie 4: Meisjes B2

Team resultaten

TilbuRosmaOss MMOP MDommeBest
Tilburg MB43 - 44 - 1
Rosmalen MB22 - 02 - 0
Oss MB22 - 3
MOP MB22 - 11 - 21 - 2
Dommel MB16 - 16 - 2
Best MB13 - 1