Meisjes B2 zaal

6e in poule Meisjes B 2e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
1
Heesch MB1
3
Eindhoven MB2
2
Heesch MB1
2
Son MB1
Zondag 5 januari
2
Heesch MB1
3
Rosmalen MB2
2
Eindhoven MB2
1
Oss MB2
2
Oss MB2
2
Geel-Zwart MB2
1
Geel-Zwart MB2
0
Eindhoven MB2

Wedstrijdschema

Uit
02-02-2020 16:30
veld 2, Rosmalen
Nr. 334543
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Thuis
02-02-2020 17:20
Nr. 334541
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Uit
09-02-2020 09:00
veld 1
Nr. 334549
Scheidsrechters: D1, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Uden MB1
Heesch MB1
Thuis
09-02-2020 09:50
Nr. 334552
Scheidsrechters: D1, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Thuis
09-02-2020 10:40
Nr. 334550
Scheidsrechters: D1, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Thuis
15-02-2020 09:00
Nr. 334556
Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
Rosmalen MB2
Eindhoven MB2
Thuis
15-02-2020 09:50
Nr. 334557
Scheidsrechters: H4 (Pepijn Muller, Sam Pullens), Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss
MB2
Eindhoven MB2
Thuis
15-02-2020 10:40
Nr. 334555
Scheidsrechters: H4 (Bart Jansen, Sam Pullens), Locatie: Berghem Sportcentrum, BERGHEM - veld 1 Zaalleiding: Oss

Poule stand (6e in poule Meisjes B 2e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven MB285122011016
2.Uden MB163211812011
3.Rosmalen MB263211814011
4.Geel-Zwart MB283141818010
5.Son MB182421819010
6.Oss MB26213111407
7.Heesch MB16015102501

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Fluit dienst

Zaterdag 1 februari
11:00
M8E1Rosmalen M8E2
Scheidsrechters: MB2 (Lieke Rovers, Nikky Stassar), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
11:30
MOP M8E1Rosmalen M8E2
Scheidsrechters: MB2 (Bente van Balveren, Isa Buijsen), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
12:00
Geel Zwart M8E1MOP M8E1
Scheidsrechters: MB2 (Lieke Rovers, Nikky Stassar), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
12:30
M8E1Geel Zwart M8E1
Scheidsrechters: MB2 (Bente van Balveren, Isa Buijsen), Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss

Team resultaten

HeescRosmaOss MUden Son MGeel-Eindh
Heesch MB12 - 32 - 21 - 3
Rosmalen MB2
Oss MB22 - 2
Uden MB14 - 4
Son MB12 - 4
Geel-Zwart MB25 - 01 - 21 - 0
Eindhoven MB27 - 23 - 02 - 10 - 23 - 2