Meisjes B3

2e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse I
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
3
Uden MB3
2
Boekel MB2
4
Oss MB3
1
Boxmeer MB2
8
Civicum MB1
1
Gemert MB3
Zaterdag 18 september
0
Uden MB3
6
Civicum MB1
8
Boekel MB2
4
Boxmeer MB2
0
Gemert MB3
4
Oss MB3
Zaterdag 11 september
1
Oss MB3
3
Uden MB3
8
Civicum MB1
0
Boekel MB2
3
Boxmeer MB2
4
Gemert MB3

Wedstrijdschema

MB3
Boekel MB2
Thuis
02-10-2021 14:55
Veld: KG3
Nr. 557966
Scheidsrechters: HJ2
Civicum MB1
MB3
Uit
09-10-2021 13:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 557969
Locatie: Sportp. 'De Groenendijkse Kampen', CUIJK

Poule stand (2e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum MB1330022109
2.Oss MB332019406
3.Uden MB332016906
4.Boekel MB23102101503
5.Gemert MB3310251503
6.Boxmeer MB2300381600

Spelers (18)

Team resultaten

GemerBoekeUden Oss MCivicBoxme
Gemert MB30 - 4
Boekel MB28 - 4
Uden MB33 - 20 - 6
Oss MB31 - 34 - 1
Civicum MB18 - 18 - 0
Boxmeer MB23 - 4