Meisjes B6

5e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
2
Helmond MB6
1
Oss MB6
6
Bakel MB2
0
Oedenrode MB3
Zaterdag 7 september
4
Oedenrode MB3
6
Helmond MB6
0
Oss MB6
3
Rosmalen MB6
1
Geel-Zwart MB4
1
Bakel MB2

Wedstrijdschema

MB6
Bakel MB2
Thuis
21-09-2019 10:30
Veld: WTR2
Nr. 261941
Scheidsrechters: JA1 (Robert Bernsen, Rik Boelen)
Uit
28-09-2019 16:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 261943
Thuis
05-10-2019 13:45
Veld: KG3
Nr. 261945
Scheidsrechters: JA1 (Julian Derijks, Stan Droomers)

Poule stand (5e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen MB622008006
2.Helmond MB622008506
3.Bakel MB221107104
4.Geel-Zwart MB420111601
5.Oss MB620021500
6.Oedenrode MB3200241200

Spelers (2)

Fluit dienst

Zaterdag 21 september
13:45
MD6MOP MD5
Scheidsrechters: MB6 (ChloŽ Boeijen, Maud Gemmeke)
Veld: KG3
14:00
J8E2Den Bosch J8E3
Scheidsrechters: MB6 (Resa Herwaarden, Keetje Hetterschijt)
Veld: KG5
Zaterdag 5 oktober
10:20
M8E3Bommelerwaard M8E2
Scheidsrechters: MB6 (Lieke Janssen, Jill Matthijssen)
Veld: KG4-AB

Team resultaten

RosmaOedenHelmoGeel-BakelOss M
Rosmalen MB6
Oedenrode MB34 - 6
Helmond MB62 - 1
Geel-Zwart MB41 - 1
Bakel MB26 - 0
Oss MB60 - 3