Meisjes B6

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule N

4e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule N
3e in poule 4e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule M
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Den Bosch MB9
5
Uden MB4
0
HDL MB3
0
Heesch MB2
3
Oss MB6
2
Geel-Zwart MB6
Donderdag 16 mei
4
Heesch MB2
0
Den Bosch MB9
Zaterdag 11 mei
Heesch MB2
Den Bosch MB9
2
Geel-Zwart MB6
3
HDL MB3
5
Uden MB4
2
Oss MB6

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2019 12:15
Veld: ZAND
Nr. 51985
Locatie: Sportp. 'De Braaken', HEESCH - Veld 2
Thuis
01-06-2019 15:45
Veld: KG4
Nr. 51164
Scheidsrechters: DJ1 (Babette Janssen, Amber Loeffen)
Uit
15-06-2019 13:15
Veld: ZAND
Nr. 52392
Locatie: Sportp. Steen en Stokstraat, HEESWIJK-DINTHER - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heesch MB27520163017
2.HDL MB37511338016
3.Uden MB474122915013
4.Oss MB673131616010
5.Geel-Zwart MB6601572401
6.Den Bosch MB960065403-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert MB39900589027
2.HDL MB2106132115019
3.Oss MB695132416016
4.Heesch MB2104151521013
5.Den Bosch MB8103161328010
6.Dommel MB310001014300

Spelers (1)

Team resultaten

DenGeeHDLHeeOssUde
Den Bosch MB90 - 62 - 61 - 5
Geel-Zwart MB62 - 31 - 31 - 6
HDL MB310 - 18 - 00 - 08 - 3
Heesch MB24 - 01 - 12 - 1
Oss MB63 - 20 - 31 - 21 - 1
Uden MB49 - 10 - 15 - 2
DenDomGemHDLHeeOss
Den Bosch MB82 - 10 - 53 - 22 - 21 - 2
Dommel MB30 - 10 - 70 - 40 - 30 - 6
Gemert MB36 - 113 - 05 - 04 - 1
HDL MB24 - 12 - 01 - 22 - 02 - 2
Heesch MB23 - 12 - 01 - 81 - 22 - 0
Oss MB63 - 13 - 05 - 81 - 22 - 0