Meisjes B6

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 6e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
4
Oedenrode MB3
3
Helmond MB7
4
Gemert MB5
0
Oss MB6
Zaterdag 2 november
3
Helmond MB7
3
Gemert MB5
1
Oedenrode MB3
0
Eindhoven MB7
4
Oss MB6
1
Boxmeer MB3
Zaterdag 26 oktober
1
Gemert MB5
4
Oedenrode MB3
2
Boxmeer MB3
4
Helmond MB7
0
Eindhoven MB7
3
Oss MB6

Wedstrijdschema

Thuis
16-11-2019 08:45
Veld: WTR2
Nr. 279517
Scheidsrechters: DJ5 (Eveline van Loon, Guusje Martens)
Uit
23-11-2019 11:35
veld 3 (Zandveld)
Nr. 279518

Poule stand (2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 6e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode MB333009409
2.Oss MB632017506
3.Helmond MB7311110904
4.Gemert MB531118704
5.Eindhoven MB731021403
6.Boxmeer MB330033900

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

OedenHelmoGemerEindhOss MBoxme
Oedenrode MB34 - 31 - 0
Helmond MB73 - 3
Gemert MB51 - 44 - 0
Eindhoven MB70 - 3
Oss MB64 - 1
Boxmeer MB32 - 4