Meisjes C1

6e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
3
Rosmalen MC1
4
MEP MC1
3
Oranje-Rood MC1
1
Den Bosch MC1
2
Nova MC1
1
Oss MC1
Zaterdag 9 november
7
MEP MC1
0
Oss MC1
4
Den Bosch MC1
0
Rosmalen MC1
1
Nova MC1
5
Oranje-Rood MC1
Zaterdag 2 november
5
MEP MC1
2
Nova MC1
0
Rosmalen MC1
7
Oranje-Rood MC1
Zaterdag 26 oktober
2
Den Bosch MC1
1
MEP MC1
8
Oranje-Rood MC1
0
Oss MC1
0
Nova MC1
1
Rosmalen MC1

Wedstrijdschema

Thuis
23-11-2019 17:40
Veld: WTR1
Nr. 276134
Scheidsrechters: Thijmen van den Heuvel, Roan van den Berk, CS+

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MC19900507027
2.MEP MC195042517015
3.Den Bosch MC185031914015
4.Rosmalen MC195041524015
5.Nova MC19117112304
6.Oss MC1801733801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen MC143018909
2.Oranje-Rood MC1220015106
3.Den Bosch MC132017706
4.Nova MC110012300
5.MEP MC120021400
6.Oss MC1200231200

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

OranjNova Den BOss MRosmaMEP M
Oranje-Rood MC13 - 13 - 18 - 06 - 05 - 1
Nova MC11 - 51 - 22 - 10 - 11 - 2
Den Bosch MC12 - 44 - 02 - 1
Oss MC11 - 10 - 4
Rosmalen MC10 - 74 - 13 - 03 - 4
MEP MC15 - 27 - 0
OranjNova Den BOss MRosmaMEP M
Oranje-Rood MC1
Nova MC1
Den Bosch MC13 - 2
Oss MC11 - 9
Rosmalen MC13 - 2
MEP MC11 - 30 - 1