Meisjes C1 zaal

6e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MC1101000549030
2.Den Bosch MC196032215018
3.Rosmalen MC1106041926018
4.MEP MC1105052721015
5.Nova MC110118122604
6.Oss MC1901854201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen MC143018909
2.Oranje-Rood MC1220015106
3.Den Bosch MC132017706
4.Nova MC110012300
5.MEP MC120021400
6.Oss MC1200231200

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

OranjNova Den BOss MRosmaMEP M
Oranje-Rood MC13 - 13 - 18 - 06 - 05 - 1
Nova MC11 - 51 - 22 - 10 - 11 - 2
Den Bosch MC12 - 43 - 14 - 02 - 1
Oss MC11 - 10 - 4
Rosmalen MC10 - 74 - 13 - 03 - 4
MEP MC12 - 45 - 27 - 0
OranjNova Den BOss MRosmaMEP M
Oranje-Rood MC1
Nova MC1
Den Bosch MC13 - 2
Oss MC11 - 9
Rosmalen MC13 - 2
MEP MC11 - 30 - 1