Meisjes C2 zaal

2e in poule Meisjes C 2e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 december
3
Oss MC2
2
Berlicum MC2
4
Hopbel MC1
2
Berlicum MC2
2
Oss MC2
2
Hopbel MC1

Wedstrijdschema

Best MC3
MC2
Uit
15-12-2019 14:30
veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 352075
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 1 Zaalleiding: Best
Thuis
15-12-2019 15:20
Nr. 334571
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 1 Zaalleiding: Best
Thuis
22-12-2019 09:00
Nr. 334574
Scheidsrechters: Kirsten van den Ing, Carlijn Kleinsman, D5, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Heesch MC1
Best MC3
Thuis
22-12-2019 09:50
Nr. 334569
Scheidsrechters: Kirsten van den Ing, Judith Kleinsman, D5, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
MC2
Best MC3
Thuis
22-12-2019 10:40
Nr. 334570
Scheidsrechters: Carlijn Kleinsman, Judith Kleinsman, D5, Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
Uit
19-01-2020 09:50
Veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334578
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven
MC2
Eindhoven MC2
Thuis
19-01-2020 10:40
Nr. 334581
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven
Eindhoven MC2
MC2
Uit
02-02-2020 12:20
veld 2, Rosmalen
Nr. 334588
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Uit
02-02-2020 13:10
veld 2, Rosmalen
Nr. 334587
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Uit
15-02-2020 08:45
veld1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 334597
Locatie: Vijfeiken, Het, HEESCH - veld1 Zaalleiding: Heesch
Berlicum MC2
MC2
Uit
15-02-2020 09:35
veld1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 334594
Locatie: Vijfeiken, Het, HEESCH - veld1 Zaalleiding: Heesch

Poule stand (2e in poule Meisjes C 2e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MC121106404
2.Oss MC221105404
3.Eindhoven MC221103204
4.Heesch MC120205502
5.Rosmalen MC220113401
6.Berlicum MC220024700

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

BerliHeescRosmaHopbeOss MEindhBest
Berlicum MC2
Heesch MC1
Rosmalen MC2
Hopbel MC14 - 2
Oss MC23 - 22 - 2
Eindhoven MC2
Best MC3