Meisjes C2 zaal

1e in poule Meisjes C 2e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
2
Oss MC2
1
Eindhoven MC2
0
Hopbel MC1
3
Oss MC2
4
Eindhoven MC2
4
Hopbel MC1
Zaterdag 11 januari
2
Hopbel MC1
0
Best MC3
3
Hopbel MC1
1
Heesch MC1
Zondag 5 januari
6
Berlicum MC2
2
Best MC3

Wedstrijdschema

Eindhoven MC2
MC2
Uit
02-02-2020 12:20
veld 2, Rosmalen
Nr. 334588
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Uit
02-02-2020 13:10
veld 2, Rosmalen
Nr. 334587
Locatie: Hazelaar, De, ROSMALEN - veld 2, Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Uit
15-02-2020 08:45
veld1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 334597
Locatie: Vijfeiken, Het, HEESCH - veld1 Zaalleiding: Heesch
Berlicum MC2
MC2
Uit
15-02-2020 09:35
veld1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 334594
Locatie: Vijfeiken, Het, HEESCH - veld1 Zaalleiding: Heesch

Poule stand (1e in poule Meisjes C 2e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MC28611178019
2.Hopbel MC163211512011
3.Heesch MC182422518010
4.Eindhoven MC26231131209
5.Rosmalen MC26222121008
6.Berlicum MC26132161506
7.Best MC3801773001

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

BerliHeescRosmaHopbeOss MEindhBest
Berlicum MC22 - 26 - 2
Heesch MC12 - 33 - 3
Rosmalen MC2
Hopbel MC14 - 23 - 10 - 32 - 0
Oss MC23 - 22 - 32 - 02 - 22 - 11 - 0
Eindhoven MC22 - 24 - 4
Best MC30 - 2