Meisjes C3 zaal

1e in poule Meisjes C 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 5 januari
3
MEP MC4
1
Drunen MC2
7
Oss MC3
0
Geel-Zwart MC3
5
Oss MC3
2
Rosmalen MC4
Zondag 22 december 2019
4
Geel-Zwart MC3
1
Drunen MC2
2
Liempde MC2
3
MEP MC4
5
Oss MC3
2
Liempde MC2

Wedstrijdschema

Uit
26-01-2020 14:10
veld 1
Nr. 347247
Locatie: Dommelhal, De, BOXTEL - veld 1 Zaalleiding: MEP
Drunen MC2
MC3
Uit
26-01-2020 15:00
veld 1
Nr. 347242
Locatie: Dommelhal, De, BOXTEL - veld 1 Zaalleiding: MEP
Uit
02-02-2020 09:15
Veld 1
Nr. 347257
Locatie: Udens College, Sporthal, UDEN - Veld 1 Zaalleiding: Uden
Uit
02-02-2020 10:05
Veld 1
Nr. 347251
Locatie: Udens College, Sporthal, UDEN - Veld 1 Zaalleiding: Uden

Poule stand (1e in poule Meisjes C 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MC388003510024
2.Geel-Zwart MC386112614019
3.MEP MC484041728012
4.Uden MC26222201708
5.Drunen MC26213151407
6.Liempde MC26006102500
7.Rosmalen MC4600682300

Begeleiders (3)

Spelers (12)

Team resultaten

RosmaLiempDruneOss MMEP MUden Geel-
Rosmalen MC41 - 62 - 4
Liempde MC20 - 22 - 32 - 6
Drunen MC2
Oss MC35 - 25 - 23 - 14 - 27 - 0
MEP MC45 - 33 - 1
Uden MC2
Geel-Zwart MC32 - 04 - 14 - 13 - 0