Meisjes C5

3e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
2
MOP MC5
1
Civicum MC2
1
HDL MC2
8
Oss MC5
Zaterdag 11 september
1
Geel-Zwart MC4
4
MOP MC5
7
Civicum MC2
0
HDL MC2

Wedstrijdschema

MC5
Civicum MC2
Thuis
25-09-2021 10:05
Veld: KG3
Nr. 568467
Scheidsrechters: MA4 (Renate Reijs, Jill Matthijssen)
Thuis
02-10-2021 10:05
Veld: KG3
Nr. 568466
Uit
09-10-2021 11:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 568471
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL

Poule stand (3e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC122006106
2.MOP MC522006206
3.Oss MC521019303
4.Civicum MC221018203
5.Geel-Zwart MC420021800
6.HDL MC2200211500

Spelers (15)

Overige activiteiten

Zaterdag 9 oktober
12:00 – 14:00
Infobalie 3: Meisjes C5

Team resultaten

Geel-CivicHDL MDVS MOss MMOP M
Geel-Zwart MC41 - 4
Civicum MC27 - 0
HDL MC21 - 8
DVS MC1
Oss MC5
MOP MC52 - 1