Meisjes C5

4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule H

3e in poule 4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule H
2e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule K
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Den Bosch MC8
3
Were Di MC3
0
MOP MC4
2
Oss MC5
1
Rosmalen MC6
1
Dommel MC2
Zaterdag 11 mei
7
Dommel MC2
0
MOP MC4
2
Were Di MC3
0
Rosmalen MC6
3
Oss MC5
0
Den Bosch MC8

Wedstrijdschema

Thuis
25-05-2019 17:00
Veld: KG3
Nr. 53178
Scheidsrechters: MA1 (Noa Auwens, Marloes Gerritsen)
Dommel MC2
MC5
Uit
01-06-2019 11:15
Veld: ZAND
Nr. 52728
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, SINT-MICHIELSGESTEL - veld 2
Thuis
15-06-2019 13:45
Veld: KG3
Nr. 53176
Scheidsrechters: MA6 (Marleen van Heumen, Fay Horsten)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di MC37700278021
2.Dommel MC274122318013
3.Oss MC57304141909
4.Rosmalen MC67232161109
5.Den Bosch MC87115112204
6.MOP MC4711592204
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bakel MC110910689028
2.Oss MC5108116812025
3.Gemert MC4105145417016
4.Uden MC4104153644013
5.Boxmeer MC310208165006
6.Boekel MC2100010611600

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
14:00
ME3Rosmalen ME5
Scheidsrechters: MC5 (Demi Tak, Isa van Zonsbeek)
Veld: KG5-A
Zaterdag 15 juni
11:15
ME6Rosmalen ME9
Scheidsrechters: MC5 (Lisa de Roos, Janne Soutendam)
Veld: KG5-A
11:15
JE1Rosmalen JE1
Scheidsrechters: MC5 (Evi Kuipers, Luna Nijland)
Veld: KG5-B

Team resultaten

DenDomMOPOssRosWer
Den Bosch MC84 - 12 - 21 - 3
Dommel MC27 - 17 - 00 - 41 - 8
MOP MC42 - 02 - 40 - 21 - 2
Oss MC53 - 02 - 35 - 2
Rosmalen MC61 - 12 - 25 - 12 - 3
Were Di MC34 - 35 - 02 - 0
BakBoeBoxGemOssUde
Bakel MC115 - 06 - 04 - 05 - 212 - 1
Boekel MC21 - 110 - 40 - 140 - 130 - 16
Boxmeer MC30 - 68 - 12 - 40 - 111 - 5
Gemert MC42 - 316 - 07 - 03 - 57 - 1
Oss MC52 - 29 - 19 - 11 - 010 - 0
Uden MC41 - 410 - 31 - 01 - 10 - 6