Meisjes C6

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse L)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MC45401217012
2.Uden MC55311105010
3.Rosmalen MC65221111108
4.Bommelerwaard MC3520381306
5.Heesch MC4511391504
6.Oss MC6510481603

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

HeescBerliRosmaBommeUden Oss M
Heesch MC43 - 11 - 4
Berlicum MC46 - 21 - 26 - 1
Rosmalen MC62 - 22 - 2
Bommelerwaard MC31 - 64 - 12 - 1
Uden MC52 - 11 - 22 - 0
Oss MC62 - 4