Meisjes C6

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse M
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
4
Heesch MC4
3
Oss MC6
4
Berlicum MC4
1
Uden MC4
1
Gemert MC4
3
Boekel MC2
Zaterdag 7 september
0
Oss MC6
2
Gemert MC4
9
Uden MC4
0
Heesch MC4
6
Boekel MC2
1
Berlicum MC4

Wedstrijdschema

MC6
Berlicum MC4
Thuis
21-09-2019 10:20
Veld: KG4
Nr. 263356
Scheidsrechters: JA2 (Morris Den Engelsen, Sjors Den Engelsen)
Boekel MC2
MC6
Uit
28-09-2019 10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 263359
Thuis
05-10-2019 14:10
Veld: WTR2
Nr. 263363
Scheidsrechters: JA2 (Marek Sijbers, Jeroen Simons)

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse M)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel MC222009206
2.Uden MC4210110403
3.Gemert MC421013303
4.Berlicum MC421015703
5.Heesch MC4210141203
6.Oss MC620023600

Begeleiders (1)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 5 oktober
Corvee: Meisjes C6

Team resultaten

GemerHeescBerliBoekeUden Oss M
Gemert MC41 - 3
Heesch MC44 - 3
Berlicum MC44 - 1
Boekel MC26 - 1
Uden MC49 - 0
Oss MC60 - 2