Meisjes C6

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
2
Uden MC5
1
Heesch MC4
4
Bommelerwaard MC3
1
Rosmalen MC6
6
Berlicum MC4
1
Oss MC6
Zaterdag 2 november
1
Heesch MC4
4
Oss MC6
2
Rosmalen MC6
2
Uden MC5
1
Bommelerwaard MC3
6
Berlicum MC4
Zaterdag 26 oktober
2
Uden MC5
0
Bommelerwaard MC3
6
Berlicum MC4
2
Heesch MC4
2
Oss MC6
4
Rosmalen MC6

Wedstrijdschema

Thuis
16-11-2019 12:20
Veld: WTR2
Nr. 281420
Scheidsrechters: JA2 (Skip van de Wiel, Finn Lauran Zondag)
Bommelerwaard MC3
MC6
Uit
23-11-2019 14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 281421

Poule stand (4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse L)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MC4330018409
2.Uden MC532106307
3.Rosmalen MC631117804
4.Oss MC6310271103
5.Bommelerwaard MC331025903
6.Heesch MC4300341200

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 16 november
12:00 – 13:30
Infobalie 3: Meisjes C6

Team resultaten

HeescBerliRosmaBommeUden Oss M
Heesch MC41 - 4
Berlicum MC46 - 26 - 1
Rosmalen MC62 - 2
Bommelerwaard MC31 - 64 - 1
Uden MC52 - 12 - 0
Oss MC62 - 4