Meisjes C6

6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C

4e in poule 6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C
6e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Hopbel MC5
7
Uden MC5
1
Oss MC6
5
Gemert MC5
Zaterdag 11 mei
7
Uden MC5
4
Boekel MC2
4
Gemert MC5
2
Hopbel MC5

Wedstrijdschema

MC6
Boekel MC2
Thuis
25-05-2019 15:45
Veld: WTR2
Nr. 53180
Scheidsrechters: MA1 (Jara Libau, Pepper Megens)
Uit
01-06-2019 11:00
Veld: SEMI
Nr. 54243
Locatie: Sportp. Rooiseheide, SCHIJNDEL - Veld 2
Thuis
15-06-2019 17:30
Veld: WTR1
Nr. 53179
Scheidsrechters: MA7 (Martine Kemkens, Lotte Klijn)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert MC565012810015
2.Uden MC564112510013
3.Boekel MC25212171507
4.Oss MC6520391706
5.Hopbel MC5600653200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MC310901866027
2.Rosmalen MC610901686027
3.Den Bosch MC9105143123016
4.MOP MC5104152334013
5.MEP MC510208154306
6.Oss MC6100010111200

Begeleiders (1)

Overige activiteiten

Zaterdag 15 juni
Corvee: Meisjes C6

Team resultaten

BoeGemHopOssUde
Boekel MC27 - 31 - 23 - 3
Gemert MC54 - 26 - 0
Hopbel MC50 - 20 - 70 - 7
Oss MC61 - 56 - 3
Uden MC57 - 40 - 36 - 02 - 0
BerDenMEPMOPOssRos
Berlicum MC36 - 09 - 014 - 023 - 03 - 2
Den Bosch MC90 - 51 - 01 - 110 - 00 - 5
MEP MC50 - 60 - 80 - 46 - 01 - 5
MOP MC51 - 41 - 34 - 16 - 00 - 8
Oss MC61 - 150 - 80 - 70 - 50 - 17
Rosmalen MC62 - 15 - 06 - 03 - 115 - 0