Meisjes C6

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC6
MEP
Thuis
18-04-2020 08:45
Veld: WTR2
Nr. 420090
AFGELAST, , Scheidsrechters: MA7 (Meie Bonte, Sanne Bosselaar)
Thuis
09-05-2020 08:45
Veld: KG3
Nr. 420094
Best MC5
MC6
Uit
16-05-2020 12:00
APP Parking veld (Zandveld)
Nr. 420095
MC6
Eindhoven MC5
Thuis
23-05-2020 12:00
Veld: KG4
Nr. 420102
Thuis
06-06-2020 14:55
Veld: KG4
Nr. 420100
Uit
13-06-2020
Nr. 420106

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse J".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MC45401217012
2.Uden MC55311105010
3.Rosmalen MC65221111108
4.Bommelerwaard MC3520381306
5.Heesch MC4511391504
6.Oss MC6510481603

Begeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
veld 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 9 mei
10:00 – 12:00
Infobalie 2: Meisjes C6

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 5e klasse J".

HeescBerliRosmaBommeUden Oss M
Heesch MC43 - 11 - 4
Berlicum MC46 - 21 - 26 - 1
Rosmalen MC62 - 22 - 2
Bommelerwaard MC31 - 64 - 12 - 1
Uden MC52 - 11 - 22 - 0
Oss MC62 - 4