Meisjes C6

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 6e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
3
Grave MC2
1
Uden MC5
Zaterdag 11 september
4
Rosmalen MC6
3
Uden MC5
6
Grave MC2
1
Oss MC6
3
Boekel MC2
1
Mill MC1

Wedstrijdschema

Boekel MC2
MC6
Uit
02-10-2021 11:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 566473
Locatie: Sportp. 'De Donk', BOEKEL
Thuis
09-10-2021 11:45
Veld: KG4
Nr. 566477
Scheidsrechters: MA1 (Jade Poirrie, Hieke Scheffers)

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 6e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rosmalen MC6330011609
2.Grave MC232109207
3.Boekel MC232017506
4.Mill MC131114504
5.Uden MC5300351100
6.Oss MC6300361300

Spelers (18)

Overige activiteiten

Zaterdag 9 oktober
10:00 – 12:00
Infobalie 2: Meisjes C6

Team resultaten

GraveRosmaBoekeMill Uden Oss M
Grave MC23 - 16 - 1
Rosmalen MC64 - 3
Boekel MC23 - 1
Mill MC1
Uden MC5
Oss MC6