Meisjes C7

6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B

6e in poule 6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule B
6e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Oss MC7
2
Tilburg MC12
1
Eindhoven MC8
1
Vlijmen MC4
2
Oranje-Rood MC13
4
Den Bosch MC11
Zaterdag 11 mei
8
Den Bosch MC11
3
Oss MC7
4
Tilburg MC12
2
Eindhoven MC8
2
Vlijmen MC4
2
Oranje-Rood MC13

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2019 13:45
Veld: ZAND
Nr. 53850
Locatie: Sportp. 'Hoge Heide', VLIJMEN - Veld 3
Let op: Reserve tenue
MC7
Oranje-Rood MC13
Thuis
01-06-2019 12:00
Veld: KG3
Nr. 53716
Scheidsrechters: JA2 (Olivier Hagoort, Camiel Hamers)
Eindhoven MC8
MC7
Uit
15-06-2019 13:00
Veld: ZAND
Nr. 53669
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN - Veld 4

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MC1375114213016
2.Den Bosch MC1175113214016
3.Tilburg MC127304143409
4.Vlijmen MC47232141409
5.Eindhoven MC87214121507
6.Oss MC77106153903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch MC8101000941030
2.Rosmalen MC510802837024
3.Bommelerwaard MC3106046513018
4.Hopbel MC410307226509
5.Berlicum MC510307307509
6.Oss MC7100010313600

Begeleiders (1)

Team resultaten

DenEinOraOssTilVli
Den Bosch MC112 - 68 - 31 - 1
Eindhoven MC81 - 21 - 23 - 11 - 1
Oranje-Rood MC132 - 49 - 16 - 1
Oss MC71 - 94 - 20 - 22 - 4
Tilburg MC120 - 64 - 22 - 155 - 4
Vlijmen MC41 - 22 - 24 - 0
BerBomDenHopOssRos
Berlicum MC50 - 40 - 163 - 014 - 00 - 9
Bommelerwaard MC316 - 10 - 311 - 013 - 01 - 4
Den Bosch MC811 - 12 - 011 - 025 - 03 - 0
Hopbel MC45 - 41 - 30 - 97 - 10 - 9
Oss MC72 - 60 - 170 - 120 - 90 - 14
Rosmalen MC512 - 12 - 00 - 214 - 019 - 0