Meisjes D1

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
0
Uden MD1
3
Goirle MD1
3
Oss MD1
3
Den Bosch MD3
Zaterdag 11 september
8
Den Bosch MD3
0
Drunen MD1
6
DES MD1
1
Rosmalen MD2
1
Goirle MD1
4
Oss MD1
2
Geel-Zwart MD1
6
Uden MD1

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 17:55
Veld: WTR1
Nr. 569194
Scheidsrechters: MA1 (Mirthe Karstens, Jilke Scheffers)
Uit
09-10-2021 09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 569199
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DES MD1330026309
2.Goirle MD132018506
3.Uden MD132018606
4.Den Bosch MD3311112704
5.Oss MD131119704
6.Geel-Zwart MD13102171003
7.Rosmalen MD2310251003
8.Drunen MD1300313800

Spelers (15)

Overige activiteiten

Zaterdag 2 oktober
12:00 – 14:00
Infobalie 3: Meisjes D1

Team resultaten

DES MDen BUden RosmaOss MGoirlGeel-Drune
DES MD16 - 1
Den Bosch MD38 - 0
Uden MD10 - 3
Rosmalen MD2
Oss MD13 - 3
Goirle MD11 - 4
Geel-Zwart MD12 - 6
Drunen MD1