Meisjes D6

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
11
Oss MD5
0
Rosmalen MD9
Zaterdag 18 september
7
Boekel MD1
0
Oss MD6
2
Mill MD1
6
Grave MD1
Zaterdag 11 september
0
Oss MD6
6
Mill MD1
1
Oss MD5
3
Boekel MD1

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 15:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 566488
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
MD6
Oss MD5
Thuis
09-10-2021 11:45
Veld: KG3
Nr. 566491
Scheidsrechters: MB4 (Ivana van der Ploeg, Lisa Romijnders)

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 6e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel MD1330013209
2.Mill MD1320112906
3.Boxmeer MD231118504
4.Grave MD131117504
5.Oss MD5210112303
6.Oss MD6200201300
7.Rosmalen MD9200211600

Spelers (19)

Team resultaten

RosmaOss MMill Oss MGraveBoekeBoxme
Rosmalen MD9
Oss MD60 - 6
Mill MD12 - 6
Oss MD511 - 01 - 3
Grave MD1
Boekel MD17 - 0
Boxmeer MD2